2019-05-25 22:41  -  Drużyna Wiary Lecha

Siedem goli Kiboli w Starych Oborzyskach

Siedem goli Kiboli w Starych Oborzyskach
Herb klubu LZS Stare Oborzyska
Herb klubu KKS Wiara Lecha

LZS Stare Oborzyska

vs

KKS Wiara Lecha

0

:

7

Przebieg meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
87' KKS Wiara Lecha Michał Niedźwiedzki
83' KKS Wiara Lecha Artur Adamski
65' KKS Wiara Lecha Jakub Pawlaczyk
61' KKS Wiara Lecha Michał Niedźwiedzki
56' KKS Wiara Lecha Michał Niedźwiedzki
48' KKS Wiara Lecha Stanisław Makowski
26' KKS Wiara Lecha Dawid Kaczmarek

W meczu 27. kolejki Ligi Międzyokręgowej Wiara Lecha pokonała na wyjeździe LZS Stare Oborzyska 7:0. Trzy bramki zdobył Michał Niedźwiedzki, raz na listę strzelców wpisali się Dawid Kaczmarek, Stanisław Makowski, Jakub Pawlaczyk i Artur Adamski.

Po pierwszej odsłonie pojedynku ze spadkowiczem wynik spotkania był sprawą otwartą. Kibole mieli przewagę, ale gospodarzom udało się dwukrotnie poważniej zagrozić Wiarze Lecha. Raz fantastycznie strzał obronił Michał Pecold, a raz piłka trafiła w poprzeczkę, odbiła się od linii bramkowej i wróciła z powrotem na boisko. Lechici również mieli swoje sytuacje, ale tylko jedną zamienili na bramkę. W 26. minucie prowadzenie Kibolom dał Dawid Kaczmarek, który nie miał problemów z wykorzystaniem sytuacji sam na sam.

W drugiej części nadzieje gospodarzy na wywalczenie choćby punktu zostały rozwiane w chwilę. Trzy minuty po wznowieniu gry było 2:0 dla Wiara Lecha. Bramkę po strzale głową zdobył Stanisław Makowski. Worek rozwiązał się. Klasycznego hattricka skompletował najlepszy strzelec Lechitów – Michał Niedźwiedzki, który w 87. minucie ustalił wynik spotkania na 7:0. Wcześniej na listę strzelców wpisali się rozgrywający setny mecz w barwach Wiary Lecha – Jakub Pawlaczyk i Artur Adamski.

Przez cały mecz Kibole mogli liczyć na wsparcie swoich kolegów po szalu, którzy głośno dopingowali Lechitów oraz odpalili świece dymne i stroboskopy na tle transparentu przygotowanego przez kibiców Lecha ze Starych Oborzysk „Obo, Obo zawsze z Tobą”.

W następnej kolejce Wiara Lecha zagra u siebie. Na stadion przy ulicy Gdańskiej przyjedzie Korona Piaski, a mecz odbędzie się w sobotę 1 czerwca o godzinie 17:30.

Widzów: 150 (ok. 60 kibiców Lecha)

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2019-05-25 14:00
Gospodarze:
LZS Stare Oborzyska
Goście:
KKS Wiara Lecha

Ławka rezerwowych:

Oskar Sassek-Ławniczak, Maciej Makowski, Piotr Makowski