2019-06-02 17:12  -  Drużyna Wiary Lecha

Korona Piaski

4

:

1

85' KKS Wiara Lecha Dawid Kaczmarek
78' Korona Piaski Jakub Urbański
73' Korona Piaski Narcyz Gendera
71' KKS Wiara Lecha Jakub Pawlaczyk
62' KKS Wiara Lecha Jan Makowski
61' KKS Wiara Lecha Jakub Pawlaczyk
57' KKS Wiara Lecha Sławomir Makowski
57' Korona Piaski Dawid Cubal
29' KKS Wiara Lecha Dawid Kaczmarek
24' KKS Wiara Lecha Dawid Kaczmarek

Wygraną 4:1 zakończył się pojedynek Wiary Lecha z Koroną Piaski w ramach 28. kolejki Ligi Międzyokręgowej. Bramki dla kibiców Kolejorza zdobyli Dawid Kaczmarek (trzy) i Jan Makowski. Kibole mecz kończyli w dziesiątkę.

Przed początkiem pojedynku pamiątkę z okazji rozegrania setnego meczu odebrał Jakub Pawlaczyk. 101 pojedynku nie dokończył. W 70. minucie Pawlaczyk otrzymał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Wiara Lecha prowadziła 3:1, ale do zakończenie meczu pozostało jeszcze sporo czasu. Korona nie była jednak w stanie ani razu zagrozić bramce Michała Pecolda. Przed usunięciem pomocnika Kiboli goście oddali jeden celny strzał na bramkę. W 57. minucie rzut karny na gola zamienił napastnik Korony, dzięki czemu rywale złapali kontakt z Lechitami. W pierwszej części Wiara Lecha miała przewagę, którą udokumentowała dwoma trafienia. Pierwszego gola Kibole zdobyli w 24. minucie. Znakomitą akcję prawą stroną Jana Makowskiego efektownym strzałem z głowy wykończył Dawid Kaczmarek. Ten sam zawodnik pięć minut później podwyższył prowadzenie wykorzystując sytuację sam na sam. Kibole dobrze zareagowali też po stracie gola z rzutu karnego. W 62. minucie akcję Piotra Makowskiego bramką na 3:1 zakończył Jan Makowski, a w 88. minucie, już grając w dziesiątkę, Dawid Kaczmarek skompletował hattricka. Wiara Lecha wygrała 4:1 odnosząc trzecie zwycięstwo z rzędu.

W następnym meczu Wiara Lecha zagra w Plewiskach z miejscowym Gromem. Pojedynek odbędzie się 8 czerwca o godzinie 16:00. Na trybunach stadionu będzie odbywać się w tym czasie trening dopingu grup kibicowskich Lecha Poznań.

Widzów: ok. 100

2019-06-01 17:30