2019-06-11 09:50  -  Drużyna Wiary Lecha

Pierwsza porażka na wiosnę

Pierwsza porażka na wiosnę

Orlicy Wiary Lecha przegrali w meczu 9. kolejki rozgrywek trzeciej ligi okręgowej E2 z Karolinką Koziegłowy 1:2.

W poprzedniej kolejce po efektownej wygranej Duszyczki zapewniły sobie zwycięstwo w trzecioligowej grupie. Tydzień później w szeregi zespołu prowadzonego przez Piotra Borowskiego wkradło się rozluźnienie. Orlicy WL pokazali wakacyjną formę i przegrali pierwszy mecz w sezonie. Na boisku w Czerwonaku, gdzie swoje mecze rozgrywa Karolina Koziegłowy Duszyczki przegrały z gospodarzami 1:2. Pierwsi gola zdobyli rywale, ale w ostatniej minucie pierwszej części Igor Tabor wyrównał stan gry. Po zmianie stron padła tylko jedna bramka – zwycięska dla Karolinki. Zdobyła ją Julia Chmielewska, która zapewniła swojej drużynie zwycięstwo.

Przed Duszyczkami ostatni mecz na wiosnę. Najmłodsza drużyna Wiary Lecha zagra z Jadwiżańskim KS-em. Pojedynek zostanie rozegrany w sobotę 15 czerwca o godzinie 12:00 na boisku w Robakowie.

Wynik 9. kolejki 3. ligi okręgowej orlików

Karolinka Koziegłowy – Wiara Lecha 2:1 (1:1)

bramki: 12’ Miłosz Zając, 42’ Julia Chmielewska – 25’ Igor Tabor

WL: Marcin Kossakowski – Michał Szymański, Marianna Jeske-Choińska, Jan Niedbalski, Jakub Osses, Jacek Piątyszek, Mikołaj Pohl | z ławki rezerwowych wchodzili: Maksymilian Zieliński, Aleksander Chłosta, Marcel Wilczewski, Jakub Kuźniak, Igor Tabor, Ignacy Werner