2019-06-19 06:48  -  KKS Wiara Lecha

#ExpressDWL

#ExpressDWL

Zapraszamy na cotygodniowy przegląd wydarzeń z życia drużyny Wiary Lecha. Przed Wami 56. odcinek.

1. Wiara Lecha przegrała w meczu 30. kolejki Ligi Międzyokręgowej z GKS-em Dopiewo 1:3.
  2. Jedynego gola dla Kiboli zdobył Michał Niedźwiedzki, który tym trafieniem przypieczętował tytuł króla strzelców Ligi Międzyokręgowej
  3. Wiara Lecha zajęła trzecie miejsce na koniec sezonu 2018/2019 i z 80 bramkami została najskuteczniejszą drużyną w rozgrywkach.
  4. Wiara Lecha przegrała drugi mecz z rzędu. Przerwana została passa trzech meczów bez porażki u siebie.
  5. Michał Niedźwiedzki przed meczem z GKS-em Dopiewo otrzymał pamiątkę z okazji rozegrania 100 meczu w barwach Wiary Lecha.
  6. Drużyna kibiców Lecha Poznań rozpocznie przygotowania do nowego sezonu 15 lipca br. Przed rundą jesienną sezonu 2019/20 rozegra trzy mecze kontrolne – z Sokołem Pniewy, Notecią Czarnków i Spartą Oborniki.
  7. Młodzicy Wiary Lecha przegrali w meczu kończącym rundę wiosenną z drugą drużyną Polonii Środa Wielkopolska 0:3. W tabeli końcowej zajęli piąte (przedostatnie) miejsce. Swoją grupę wygrali orlicy, którzy w ostatnim pojedynku sezonu zremisowali z Jadwiżańskim KS-em 2:2.
  8. Orlicy po końcowym gwizdku zostali nagrodzeni za zwycięstwo w trzecioligowej grupie. Otrzymali puchar, pamiątkowe medale i nagrody rzeczowe.
  9. Występy byłych zawodników DWL:

·         Tomasz Kwaśnik (IKP Olimpia, Klasa Okręgowa) – zagrał 90 minut w meczu z Piastem Kobylnica (0:7);

·         Dominik Siejak (SKS 13 Poznań, Klasa Okręgowa) – brak informacji odnośnie meczu z Orkanem Jarosławiec (0:8);

·         Robert Kaczmarek (Meblorz Swarzędz, A-klasa) – wszedł w 85 minucie i strzelił gola w meczu z Jurandem Koziegłowy (7:3);

·         Mateusz Nowak (RKS Radliczyce, A-klasa) – zagrał 90 minut w meczu z Pelikanem Nowy Karolew (2:3), jego zespół spadł do B-klasy;

·         Przemysław Zamęcki (Luboński KS, A-klasa) – nie zagrał w meczu z Pogromem Luboń (2:1);

·        Jacek Szlandrowicz (LKS Kicin, B-klasa) – mecz z Maratończykiem Brzeźno nie odbył się , walkowerem wygrali rywale.