2019-06-26 21:25  -  KKS Wiara Lecha

Nabór do Wiary Lecha

Nabór do Wiary Lecha

Do 15 lipca Stowarzyszenie Wiara Lecha przyjmować będzie zgłoszenia do naboru do drużyny seniorów, która na co dzień występuje w Lidze Międzyokręgowej.

Zgłoszenia do naboru do kibolskiego zespołu będą prowadzone przez fanpage DWL na facebooku (tutaj) lub na forum kibiców Lecha Poznań (prywatna wiadomość do użytkownika DWL). Drużyna Wiary Lecha poszukuje przede wszystkim zawodników młodzieżowych urodzonych w latach 1999, 2000.

Zapraszamy młodych Kiboli grających w piłkę, którzy chcą grać na zapleczu czwartej ligi, ale także chcą rozpocząć wyjazdową przygodę za Kolejorzem. Przychodząc do nas trafiacie od razu do grupy kibicowskiej. Trenujemy przy stadionie Lecha, gramy z kolejowym herbem na koszulce. Bardziej zachęcić młodych kibiców Kolejorza już się nie da  - mówi Paweł Piestrzyński, prezes Wiary Lecha. 

Pierwszy trening przed nowym sezonem odbędzie się 15 lipca. Kibole trenować będą na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Bułgarskiej. Podczas przygotowań DWL zagra trzy mecze kontrolne. Pierwszy ligowy mecz został zaplanowany na weekend 10/11 sierpnia.