2019-08-12 07:42  -  KKS Wiara Lecha

Wyjątkowa godzina meczu z Rawią

Wyjątkowa godzina meczu z Rawią

W niedzielę 18 sierpnia o godzinie 19:22 pierwszy domowy mecz rozegra Wiara Lecha. Rywalem DWL w 2. kolejce piątej ligi będzie Rawia Rawicz.  

Nowy sezon w wykonaniu Wiary Lecha na stadionie przy ulicy Gdańskiej rozpocznie się 18 sierpnia o 19:22. Kibole nie ukrywają, że jest to wyjątkowa godzina, która ma symbolizować rok powstania Lecha Poznań.

Nasz niedzielny mecz z Rawią będzie jedynym pojedynkiem zaplanowanym na boisku przy Gdańskiej. Dzień wcześniej Lech zagra w Gdyni, z której większość Kiboli, w tym i część naszych zawodników będzie wracać w niedzielę od rana. W związku z tym drugi jesienny pojedynek zagramy wieczorem. Mieliśmy do dyspozycji każdą godzinę to mogliśmy sobie pozwolić na początek spotkania o godzinie 19:22. Oczywiście nie jest to przypadek. Godzina pierwszego gwizdka symbolizuje datę powstania Kolejorza, którego wspieramy na dobre i na złe na meczach przy Bułgarskiej i poza granicami Poznania. Pierwszy raz mamy okazję zagrać o tej godzinie, więc z niej skorzystaliśmy – mówi Paweł Piestrzyński, prezes Wiary Lecha.

Będzie to jedyne spotkanie, które drużyna kibiców Lecha Poznań jesienią rozegra o 19:22. Pozostałe mecze odbędą się o pełnych godzinach.