Rawia Rawicz

3

:

2

94' Rawia Rawicz Piotr Łoskot
90' Rawia Rawicz Piotr Łoskot
77' KKS Wiara Lecha Dawid Kaczmarek
76' Rawia Rawicz Damian Walkowiak
48' KKS Wiara Lecha Michał Niedźwiedzki Dawid Kaczmarek
26' Rawia Rawicz Cezary Lorenc
21' Rawia Rawicz Mariusz Molka
7' KKS Wiara Lecha Dawid Kaczmarek
6' Rawia Rawicz Patryk Wawrzyniak

W meczu 2. kolejki piątej ligi Wiara Lecha pokonała Rawię Rawicz 3:2. Gole dla Kiboli zdobyli Dawid Kaczmarek (dwie) i Michał Niedźwiedzki. Była to pierwsza wygrana Lechitów od 1 czerwca.

Pojedynek rozpoczął się od mocnego uderzenia Kiboli. Już w 7. minucie Dawid Kaczmarek pięknym strzałem z rzutu wolnego dał prowadzenie Wiarze Lecha. Piłka po drodze odbiła się od poprzeczki i wpadła obok zaskoczonego bramkarza gości. Rawiczanie podjęli walkę i choć nie stwarzali większego zagrożenia pod bramką Borysa Boczara to potrafili wykorzystać tą jedną okazję, którą mieli. Goście wyrównali w 21. minucie. Do końca pierwszej części Kibole mieli okazje do ponownego wyjścia na prowadzenie, ale nie zdołali drugi raz pokonać golkipera Rawii. Ta sztuka udała się po przerwie, gdy Michał Niedźwiedzki z bliska wpakował piłkę do siatki po zagraniu Kaczmarka. Skrzydłowy DWL rozgrywał bardzo dobre zawody. W 77. minucie miał na koncie już dwie bramki i to dwie z rzutów wolnych. Tym razem pokonał bramkarza gości płaskim strzałem obok muru. Rawia próbowała za wszelką cenę zdobyć bramkę kontaktową, ale czujnie w bramce spisywał się Boczar. W 90. minucie nie zapobiegł jednak stracie gola. Goście ruszyli po remis, ale nie potrafili skonstruować akcji bramkowej. Na wyrównanie zabrakło już czasu.

W następnej kolejce Wiara Lecha zagra w Krzywiniu. Mecz odbędzie się w sobotę 24 sierpnia o godzinie 16:00 na stadionie Promienia.

Widzów: ok. 100

2019-08-18 19:22