2019-08-23 17:46  -  KKS Wiara Lecha

Romar sponsorem biznes Wiary Lecha

Romar sponsorem biznes Wiary Lecha

Drużyna piłkarska kibiców Lecha Poznań pozyskała nowego sponsora biznes. Została nim firma Romar. Umowa została podpisana do końca czerwca. Logotyp Romaru pojawi się na spodenkach meczowych.

Od wrześniowych meczów na spodenkach Wiary Lecha pojawi się logotyp firmy Romar. Nie jest to nowy sponsor. Wcześniej nowy partner wspierał DWL w sezonie 2016/17 w ramach projektu Kibolski Klub Sponsora.

Jest to powrót na nasz pokład. Romar wsparł nas w najtrudniejszym sezonie i był jedną z firm, która pomogła nam wyjść na prostą. Wówczas wywalczyliśmy drugie miejsce w okręgówce oraz awansowaliśmy do ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Nie mielibyśmy nic przeciwko małej poprawie tych wyników – mówi Paweł Piestrzyński, prezes Wiary Lecha.

Wspieram Lecha przy Bułgarskiej, wspieram też, jak czas pozwoli, na wyjazdach. Środowisko kibiców jest mi bliskie w związku z tym postanowiliśmy ponownie pomóc Wiarze Lecha. Drużyna kibiców to ważna część naszej niebiesko-białej rodziny – powiedział Mariusz Przech, jeden z właścicieli firmy Romar.

Kibice Lecha powinni się wspierać. Raz już pomogliśmy drużynie, teraz czas nowy rozdział. Cieszymy się, że ponownie wejdziemy do grona sponsorów Wiary – dodał drugi właściciel nowego sponsora biznes, Roman Chajec.

PPHU Romar działa w branży budowlanej. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Pniewskiej w Poznaniu.