2019-08-30 14:16  -  KKS Wiara Lecha

Trener i zawodnicy przed meczem z Pogonią

Trener i zawodnicy przed meczem z Pogonią

 W sobotę o godzinie 18:00 Wiara Lecha rozpocznie pojedynek z Pogonią Śmigiel. Zawodnicy nie ukrywają, że są żądni rewanżu za wiosenną porażkę w meczu wyjazdowym.

Jarosław Wróblewski (trener Wiary Lecha)

Mamy za sobą serie 3 zwycięstw i mam nadzieje, że w sobotę ją przedłużymy o kolejne. Na pewno postawimy rywalom twarde warunki. Pogoń po trzech ligowych porażkach w lidze na pewno będzie chciała się podnieść i musimy być czujni. Nie będzie to łatwy mecz, ale każdy z nas ma w głowie wiosenną porażkę w Śmiglu, więc mam nadzieję, że się zrewanżujemy.

Jan Makowski (pomocnik Wiary Lecha)

Wszyscy pamiętamy mecz w Śmiglu i tamtą porażkę. Boisko które nie pozwalało na grę w piłkę i szczęśliwy centrostrzał drużyny przeciwnej. Jutro idealna okazja do rewanżu - na własnym boisku i przy wspaniałych kibicach, którzy wspierali nas również w Śmiglu. Interesują nas jutro tylko 3 pkt, a każdy inny wynik będę uznawał za naszą porażkę.

Mamy zgrany zespół z którego nikt przed sezonem nie odszedł. Co więcej, doszło do nas kilku naprawdę obiecujących młodzieżowców. Myślę ze rywalizacja powoduje to, że każdy daje z siebie 110%. Jeżeli utrzymamy chłodne głowy i nie będziemy lekceważyć przeciwników, sądzę że ta passa może potrwać naprawdę długo.

Tomasz Smura (pomocnik Wiary Lecha)

Na pewno każdy z nas ma w pamięci poprzedni mecz z Pogonią i okoliczności, w jakich tam przegraliśmy, więc specjalnie nie trzeba nas motywować i na pewno cały zespół chce się zrewanżować za tamto spotkanie. Na poziomie tej ligi spoglądanie na poprzednie wyniki nie ma większego sensu. Najważniejsza jest dyspozycja w danym dniu, a wiem że my będziemy dobrze przygotowani do tego spotkania. Na pewno będziemy walczyć, by wygrać i pokazać, że jesteśmy w lepszej dyspozycji niż w tym pamiętnym meczu w Śmiglu.

Chcemy zrobić wszystko, by podtrzymać naszą zwycięską passę i wygrać kolejny mecz nie spoglądając na pozycję w tabeli czy klasę przeciwnika. Taki mamy charakter w zespole i w każdym meczu walczymy o pełną pulę, co widać po naszych spotkaniach w tym sezonie. Myślę, że dobre przygotowanie do sezonu i dobra gra w sparingach, jak i kilka nowych twarzy w naszym zespole, daje nam tę pewność siebie, która później przekłada się na nasze sukcesy. Tworzymy naprawdę zgraną i rozumiejącą się ekipę na boisku, jak i poza nim, co daje nam dużo pewności siebie podczas gry. Chciałbym również podziękować naszym kibicom za gorące wsparcie w ostatnich meczach i zaprosić w sobotę na godzinę 18:00 na śródecką trybunę.