2019-09-01 10:50  -  KKS Wiara Lecha

Trzecia wygrana z rzędu

Trzecia wygrana z rzędu
Herb klubu KKS Wiara Lecha
Herb klubu Pogoń Śmigiel

KKS Wiara Lecha

vs

Pogoń Śmigiel

2

:

1

Przebieg meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
83' KKS Wiara Lecha Maciej Skrzypczak
50' KKS Wiara Lecha Piotr Makowski Tomasz Smura
45' Pogoń Śmigiel
38' KKS Wiara Lecha Tomasz Smura

Wiara Lecha pokonała Pogoń Śmigiel w meczu 4. kolejki V ligi. Pojedynek rozgrywany w sobotę wieczorem zakończył się wynikiem 2:1.

Trudną przeprawę ma za sobą Wiara Lecha. Pogoń przybyła do Poznania w mocno okrojonym składzie i od początku spotkania nastawiła się na defensywną grę. Przyjęta taktyka utrudniła poczynania Lechitów, którzy nie potrafili znaleźć sposobu na rozmontowanie dobrze grającej obrony gości. Bramki nie udało się zdobyć z akcji, udało się za to po strzale z rzutu wolnego. W 38 min celnie z 25 metrów uderzył Tomasz Smura. Kibole nie schodzili na przerwę z przewagą. W ostatniej akcji pierwszej odsłony gola do szatni zdobyli goście. Po zmianie stron bardzo szybko obudziła się Wiara Lecha. W 50 min po zagraniu Smury Piotr Makowski posłał piłkę nad bramkarzem Pogoni i trafił do siatki dając prowadzenie Lechitom. Do końca spotkania pomimo wielu ataków Kibolom nie udało się podwyższyć rezultatu.

W następnej kolejce Wiara Lecha nie zagra. Kolejny ligowy mecz czeka Kiboli w niedzielę 15 września o godzinie 19:00 z PKS-em Racot. Spotkanie na szczycie piątej ligi odbędzie się na stadionie MOS przy ulicy Gdańskiej. Cztery dni wcześniej Lechici zagrają w 1/16 finału z Polonią II w Środzie Wielkopolskiej.

Widzów: ok. 100

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2019-08-31 18:00
Gospodarze:
KKS Wiara Lecha
Goście:
Pogoń Śmigiel

Ławka rezerwowych:

Daniel Guszczyński, Jakub Nowak, Szymon Buko