2019-09-08 13:05  -  KKS Wiara Lecha

Orlicy gromią

Orlicy gromią

Sześć punktów zgarnęły młodzieżowe drużyny Wiary Lecha. Z występu najbardziej zadowoleni są orlicy, którzy rozgromili Poznańską 13. Trampkarze nie musieli się wysilać, gdyż ich rywal nie dojechał do Robakowa.

Trampkarze Wiary Lecha mieli nadzieję, że po remisie 0:0 z Lotnikiem odczarują siedmiometrową bramkę w Robakowie. Nie dostali takiej szansy. Godzinę przed meczem trener Piotr Borowski otrzymał informację od WAP, że drużyna z Lubonia nie dotrze. Sędzia odgwizdał walkowera, a na konto Wiary Lecha trafiły trzy darmowe punkty.

Na kolejne spotkanie w Robakowie trzeba było czekać blisko trzy godziny. Na boisko wyszli orlicy Wiary Lecha i Poznańskiej 13. Rywale przybyli w mocno okrojonym składzie, co miało ogromny wpływ na poczynania boiskowe obu ekip. Duszyczki okazały się niezwykle skuteczne i zdobyły aż siedemnaście bramek. Goście wyjechali z Robakowa z honorowym trafieniem, które udało się zdobyć w drugiej odsłonie.

W trzeciej kolejce oba zespoły Wiary Lecha zagrają na wyjeździe. Trampkarzy czeka delegacja do Śremu na mecz z UKS-em, natomiast orlicy w Poznaniu na osiedlu Orła Białego zmierzą się z drugą drużyną Orlika.

2. liga trampkarzy: Wiara Lecha – WAP Luboń 3:0 (walkower)

3. liga orlików: Wiara Lecha – Poznańska 13 Poznań 17:1 (10:0) (Marianna Jeske-Choińska 8, Igor Tabor 2, Jan Niedbalski 2, Marcel Wilczewski 2, Marcin Bladocha, Maksymilian Zieliński)