KKS Wiara Lecha

2

:

1

90' Polonia II Środa Wielkopolska
83' Polonia II Środa Wielkopolska
3' KKS Wiara Lecha Artur Adamski Michał Niedźwiedzki

W meczu 1/16 finału okręgowego Pucharu Polski Wiara Lecha przegrała z Polonią II Środa Wielkopolska 1:2 i odpadła z dalszej rywalizacji. Jedynego gola dla Kiboli zdobył Artur Adamski.

Pucharowy bój w Środzie Wielkopolskiej zaczął się od efektownej bramki Artura Adamskiego. Defensor Wiary Lecha wykorzystał zagranie Michała Niedźwiedzkiego i trafił do siatki w 3. minucie spotkania. Na kolejne gole licznie zgromadzona publika czekała do ostatnich dziesięciu minut. Niestety dla kibiców Kolejorza trafiali zawodnicy gospodarzy. Poloniści wyrównali w 83. minucie, a decydujący cios zadali w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Sędzia pozwolił jeszcze na jedną nieskuteczną akcję Wiary Lecha i zakończył pojedynek. W kolejnej rundzie Pucharu Polski zagrają rezerwy Polonii. Ich rywalem będzie Meblorz Swarzędz.

Wiara Lecha drugi raz z rzędu odpadła w 1/16 finału. Do końca sezonu Kibole grać będą już tylko w lidze. W najbliższym meczu, którego stawką będą punkty podejmą u siebie PKS Racot. Hit kolejki w V lidze odbędzie się w niedzielę 15 września o godzinie 19:00.

Widzów: ok 100 (40 kibiców Lecha)

2019-09-11 19:00