2019-09-28 11:23  -  KKS Wiara Lecha

Ważne mecze w Poznaniu

Ważne mecze w Poznaniu

Orlicy zagrają z liderem, trampkarze powalczą o pierwsze jesienne zwycięstwo. Młodzieżowe drużyny Wiary Lecha czekać będą ważne pojedynki. Oba zostaną rozegrane w Poznaniu na Ratajach.

Pierwsi na plac gry, na os. Rusa, wyjdą trampkarze, których czeka trudny bój z wiceliderem ligi Olimpem. Na początek rozgrywek rywale Wiary Lecha pokonali UKS Śrem 3:0, ale w ostatnim spotkaniu zostali rozgromieni przez liderującego Lotnika 1:12. Lechici mają na koncie bezbramkowy remis z klubem z Głuszyny oraz porażkę w Śremie 1:3. Do swojego najbliższego rywala tracą dwa oczka. 

Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek orlików. Duszyczki na boisku nad Wartą na osiedlu Piastowskim zmierzą się z Koziołkiem, który bez straty punktów lideruje w klasyfikacji. W poprzedniej kolejce rywale najmłodszej Wiary Lecha wygrali 4:3 z Jadwiżańskim, natomiast Lechici w niebiesko-białych derbach zremisowali z LPFA 3:3. Duszyczki tracą do Koziołka pięć punktów i jeśli chcą powalczyć o zwycięstwo w lidze to muszą niedzielną potyczkę wygrać.

Terminy meczów młodzieżowych zespołów Wiary Lecha

5. kolejka

28.09.2019, godz. 13:30 – Olimp Poznań – Wiara Lecha (trampkarze)

29.09.2019, godz. 10:30 – Koziołek Poznań – Wiara Lecha (orlicy)