KKS Wiara Lecha

4

:

2

90' KKS Wiara Lecha Dominik Bednarek
88' Patria Buk Maciej Pierzyński
83' KKS Wiara Lecha Michał Niedźwiedzki
77' KKS Wiara Lecha Maciej Skrzypczak
75' Patria Buk Sławomir Rokus
70' Patria Buk Dawid Juchacz
68' Patria Buk Sławomir Rokus
68' KKS Wiara Lecha Kacper Szulc
65' KKS Wiara Lecha Daniel Mankiewicz
65' KKS Wiara Lecha Jakub Pawlaczyk
58' Patria Buk Yehor Stepanchenko
33' Patria Buk Yehor Stepanchenko
22' Patria Buk Maciej Cieślak
21' KKS Wiara Lecha Maciej Skrzypczak
20' KKS Wiara Lecha Kacper Szulc
18' Patria Buk Yehor Stepanchenko
14' KKS Wiara Lecha Sławomir Makowski

Wiara Lecha przegrała trzeci mecz z rzędu. Kibole w Buku ulegli miejscowej Patrii 2:4 i spadli w tabeli na siódme miejsce w tabeli V ligi.

Pierwsza część pojedynku zdecydowanie należała do gospodarzy. Miejscowi na przerwę schodzili z dwubramkowym prowadzeniem, które było najniższym wymiarem kary. Wiara Lecha miała problem z przedostaniem się pod pole karne Patrii, a w środku boiska popełniała rażące błędy. Gospodarze oprócz zdobycia dwóch goli trafili w poprzeczkę i słupek. Kilka razy skutecznie też bronił wracający między słupki Michał Pecold. Po zmianie stron Wiara Lecha szybko przejęła inicjatywę. Miała przewagę, ale to Patria zdobyła kolejnego gola. W 58. minucie było już 3:0 dla MKS-u. Stratę zmniejszył Daniel Mankiewicz, który po indywidualnej akcji pokonał golkipera Patrii. Niestety w kolejnych minutach Kibole po drugich żółtych kartkach stracili Kacpra Szulca i Macieja Skrzypczaka. DWL kończył mecz w dziewiątkę, miejscowi w dziesiątkę. Pomimo różnicy w liczebności składów to Wiara Lecha była stroną dominującą co udowodniła siedem minut przed upływem regulaminowego czasu gry, gdy Michał Niedźwiedzki trafił na 2:3. Kibole poszli za ciosem. Chwilę później oko w oko z bramkarzem stanął debiutujący w niebiesko-białych barwach Szymon Buko. Napastnik Wiary w dogodnej okazji posłał piłkę nad poprzeczką. W odpowiedzi gospodarze wyprowadzili kontrę, która zakończyła się golem na 4:2.

Trzecia porażka z rzędu stała się faktem. W historii Wiary Lecha nigdy nie miało to miejsca. Okazję do rehabilitacji i odwrócenia złej karty kibice Kolejorza będą mieli już w najbliższą sobotę. O godzinie 17:00 na stadionie MOS przy ulicy Gdańskiej rozpocznie się pojedynek z Kanią Gostyń.

Widzów: ok. 120 (30 kibiców Lecha)

2019-10-05 15:00