2019-10-13 14:06  -  KKS Wiara Lecha

Sto meczów Piotra Makowskiego

Piotr Makowski został jedenastym zawodnikiem Wiary Lecha, który dołączył do klubu 100. W 85. minucie zremisowanego meczu z Kanią Gostyń wszedł na boisko za Tomasza Smurę.

Piotr Makowski po raz pierwszy na boisku w niebiesko-białych barwach pojawił się w spotkaniu z Przemysławem Poznań, który inaugurował sezon 2014/15. 28-letni napastnik zagrał ostatni kwadrans wygranych derbów. Mecz zakończył się wynikiem 5:2, a Kibole rozpoczęli udany, bo zakończony awansem do okręgówki, sezon. Na pierwszego gola Makowski czekał do ostatniego meczu rundy jesiennej. W pojedynku z Lasem Puszczykowo napastnik Wiary Lecha trafił w 62. minucie podwyższając rezultat potyczki na 4:0.

Przez ponad pięć lat występów w DWL Piotr Makowski wystąpił w 100 meczach, w których zdobył 29 bramek i został ukarany 5 żółtymi kartkami.