2019-10-23 00:37  -  KKS Wiara Lecha

#ExpressDWL

#ExpressDWL

Drugi mecz bez porażki, ale też piąty bez zwycięstwa. Słaba seria Wiary Lecha trwa. Kibole są coraz bliżej strefy spadkowej, nad którą mają zaledwie pięć punktów przewagi. 50 mecz w barwach WL zagrał Kacper Szulc. Udanie na boisko w Robakowie wróciły młodzieżowe zespoły Duszyczek. Trampkarze zremisowali z UKS-em Śrem, orlicy pokonali drugi zespół Orlika.

#ExpressDWL odcinek 10 (66)

1. Wiara Lecha zremisowała w wyjazdowym meczu 11. kolejki V ligi z Lipnem Stęszew 2:2.
  2. Bramki dla DWL zdobywali Dawid Kaczmarek i Michał Niedźwiedzki.
  3. Kacper Szulc został ukarany czwartą żółtą kartką w sezonie. Pomocnik Kiboli nie zagra w następnym meczu.
  4. Wiara Lecha po 11. kolejkach zajmuje dziewiąte miejsce ze stratą dziewięciu punktów do liderującego GKS-u Dopiewo. Kibole mają zaledwie pięć oczek przewagi nad strefą spadkową.
  5. Wiara Lecha nie wygrała piątego kolejnego spotkania i wyrównała rekord w liczbie meczów bez zwycięstwa sprzed czterech lat, gdy trenerem był Dariusz Kustoń.
  6. Wiara Lecha nie przegrała dwóch ostatnich meczów dwa razy z rzędu remisując.
  7. Jarosław Wróblewski poprowadził Wiarę Lecha w 110. ligowym pojedynku.
  8. Artur Adamski rozegrał 140. mecz w DWL, a Kacper Szulc zanotował swój 50.
  9. Wiara Lecha zremisowała 25. mecz w historii.
  10. W meczu 12. kolejki V ligi Wiara Lecha podejmie u siebie Lwa Pogorzelę. Pojedynek odbędzie się w sobotę 26 października o godzinie 15:00.
  11. W rozgrywkach młodzieżowych WZPN trampkarze Wiary Lecha zremisowali u siebie z UKS-em Śrem 2:2, natomiast orlicy pokonali drugi zespół Orlika II Poznań 3:0.
  12. W 9. kolejce III ligi okręgowej orlików najmłodszy zespół Wiary Lecha zagra przy stadionie Kolejorza z LPFA Bułgarska. Mecz odbędzie się w sobotę 26 października o godzinie 10:15.
  13. Sekcja koszykówki Wiary Lecha w meczu 5. kolejki III ligi koszykarzy zagra na wyjeździe z Sokołem Międzychód. Początek spotkania, które odbędzie się w sobotę 26 października został zaplanowany na godzinę 11:00.
  14. DWL wspierał Lecha Poznań w Warszawie w sile 34 osób.
  15. Występy byłych zawodników Wiary Lecha:
  • Robert Kaczmarek (Sokół Pniewy, V liga) – 90 minut w meczu z Wełną Skoki (0:1);
  • Przemysław Zamęcki (Luboński KS, A-klasa) – nie grał;
  • Wojciech Kuznowicz (Stal II Pleszew, B-klasa) – 90 minut w meczu z Błękitnymi Kotlin (0:2);
  • Mateusz Nowak (RKS Radliczyce, B-klasa) – nie grał.