2019-11-01 21:01  -  KKS Wiara Lecha

Zawodnicy przed meczem z Koroną Piaski

Zawodnicy przed meczem z Koroną Piaski

 W sobotę 2 listopada Wiara Lecha zmierzy się w meczu wyjazdowym z Koroną Piaski. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00. Kibole liczą, że po ostatniej wygranej utrzymają dobrą formę i po meczu zabiorą ze sobą 3 punkty.

Stanisław Makowski (obrońca Wiary Lecha)

Jesteśmy po bardzo niekorzystnej dla nas serii, którą całe szczęście udało się przełamać. Ciężko wskazać przyczynę słabszej formy w ostatnich meczach. Nie potrafiliśmy odnieść zwycięstwa w pięciu spotkaniach z rzędu. Mamy to jednak za sobą. Udało nam się wygrać z Lwem Pogorzela i przerwaliśmy pechową serię. To zwycięstwo było nam bardzo potrzebne pod względem mentalnym. Posiadamy umiejętności i bardzo dobrze o tym wiemy, gdyż wielokrotnie potrafiliśmy  to udowodnić. Walczymy o jak najwyższe cele. Teraz musimy utrzymać dobrą formę z poprzedniego meczu i wygrać w Piaskach. Jedziemy tam po trzy punkty. To jest nasz cel.

Dawid Kaczmarek (pomocnik Wiary Lecha)

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia skąd wzięła się ta zła seria. W każdym meczu dawaliśmy z siebie 100%. Graliśmy cały czas swoją piłkę, nie było żadnych zmian w taktyce czy zmian personalnych. Problemem były nasze głowy i brak szczęścia, które sprzyjało rywalom. Za nami bardzo ciężki moment w sezonie, który nas jako drużynę wiele nauczył. Wygrana w ostatnim meczu była dla nas czymś więcej niż obowiązkiem. Udało się odnieść zwycięstwo i to po bardzo dobrej grze. Wydaje mi się, że teraz wrócimy na właściwe tory i zaczniemy regularnie wygrywać. Skupiamy się na meczu w Piaskach. Liczę, że cała drużyna da z siebie wszystko, wygramy i rozpoczniemy serię regularnych zwycięstw.