Trwają ostatnie tegoroczne turnieje Duszyczki Cup 2019. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z rozgrywek roczników 2009 i 2011.
Wyniki turnieju Duszyczki Cup 2019 dla rocznika 2011
Faza grupowa
Grupa A
Lipno Stęszew - Sparta Oborniki 0:3
Akademia Piłkarska Reissa Kórnik - Jurand Koziegłowy 1:5
Lipno Stęszew - Akademia Piłkarska Reissa Kórnik 2:2
Sparta Oborniki - Jurand Koziegłowy 0:4
Lipno Stęszew - Jurand Koziegłowy 0:4
Sparta Oborniki - Akademia Piłkarska Reissa Kórnik 4:1
miejsce | nazwa drużyny | mecze | punkty | bramki |
1. | Jurand Koziegłowy | 3 | 9 | 13:1 |
2. | Sparta Oborniki | 3 | 6 | 7:5 |
3. | Akademia Piłkarska Reissa Kórnik | 3 | 1 | 4:11 |
4. | Lipno Stęszew | 3 | 1 | 2:9 |
Grupa B
Suchary Suchy Las - AP Reissa Dębiec 4:1
Poznaniak Poznań - AP Reissa Poznań 2:3
Suchary Suchy Las - Poznaniak Poznań 0:2
AP Reissa Dębiec - AP Reissa Poznań 0:4
Suchary Suchy Las - AP Reissa Poznań 0:4
AP Reissa Dębiec - Poznaniak Poznań 1:3
miejsce | nazwa drużyny | mecze | punkty | bramki |
1. | Akademia Piłkarska Reissa Poznań | 3 | 9 | 11:2 |
2. | Poznaniak Poznań | 3 | 6 | 7:4 |
3. | Suchary Suchy Las | 3 | 3 | 4:7 |
4. | Akademia Piłkarska Reissa Dębiec | 3 | 0 | 2:11 |
Faza pucharowa
1/2 finału o miejsca 5-8
Akademia Piłkarska Reissa Kórnik - Akademia Piłkarska Reissa Dębiec 2:0
Suchary Suchy Las - Lipno Stęszew 5:0
1/2 finału o miejsca 1-4
Jurand Koziegłowy - Poznaniak Poznań 0:0 karne 3:4
Akademia Piłkarska Reissa Poznań - Sparta Oborniki 4:0
Mecz o 7. miejsce
Akademia Piłkarska Reissa Dębiec - Lipno Stęszew 3:1
Mecz o 5. miejsce
Akadema Piłkarska Reissa Kórnik - Suchary Suchy Las 1:4
Mecz o 3. miejsce
Jurand Koziegłowy - Sparta Oborniki 5:1
Mecz o 1. miejsca
Poznaniak Poznań - Akademia Piłkarska Reissa Poznań 2:3
Wyniki turnieju Duszyczki Cup 2019 dla rocznika 2009
Faza grupowa
Grupa A
Stella Luboń - Wielkopolska Komorniki 0:0
Wiara Lecha - LPFA SP72 I Poznań 1:1
Stella Luboń - Wiara Lecha 0:3
Wielkopolska Komorniki - LPFA SP72 I Poznań 3:1
Stella Luboń - LPFA SP72 I Poznań 0:2
Wielkopolska Komorniki - Wiara Lecha 0:0
miejsce | nazwa drużyny | mecze | punkty | bramki |
1. | Wiara Lecha | 3 | 5 | 3:0 |
2. | Wielkopolska Komorniki | 3 | 5 | 3:1 |
3. | LPFA SP72 I Poznań | 3 | 4 | 4:4 |
4. | Stella Luboń | 3 | 1 | 0:5 |
Grupa B
LPFA SP72 II Poznań - Grom Plewiska 2:0
UKS Dwójka Szamotuły - Nielba Wągrowiec 0:2
LPFA SP72 II Poznań - UKS Dwójka Szamotuły 3:0
Grom Plewiska - Nielba Wągrowiec 1:0
LPFA SP72 II Poznań - Nielba Wągrowiec 3:0
Grom Plewiska - UKS Dwójka Szamotuły 0:5
miejsce | nazwa drużyny | mecze | punkty | bramki |
1. | LPFA SP72 II Poznań | 3 | 9 | 8:0 |
2. | UKS Dwójka Szamotuły | 3 | 3 | 5:5 |
3. | Nielba Wągrowiec | 3 | 3 | 2:4 |
4. | Grom Plewiska | 3 | 3 | 1:7 |
Faza pucharowa
1/2 finału o miejsca 5-8
LPFA SP72 I Poznań - Grom Plewiska 5:0
NIelba Wągrowiec - Stella Luboń 3:2
1/2 finału o miejsca 1-4
Wiara Lecha - UKS Dwójka Szamotuły 1:2
LPFA SP72 II Poznań - Wielkopolska Komorniki 4:1
Mecz o 7. miejsce
Grom Plewiska - Stella Luboń 1:6
Mecz o 5. miejsce
LPFA SP72 I Poznań - Nielba Wągrowiec 4:0
Mecz o 3. miejsce
Wiara Lecha - Wielkopolska Komorniki 1:3
Mecz o 1. miejsca
UKS Dwójka Szamotuły - LPFA SP72 II Poznań 0:3