2020-01-17 15:50  -  KKS Wiara Lecha

PRAT będzie wspierał Duszyczki w 2020 roku!

PRAT będzie wspierał Duszyczki w 2020 roku!

Współpraca między młodzieżowymi zespołami Wiary Lecha i firmę PRAT została przedłużona o kolejny rok. Logo partnera Duszyczek będzie widoczne z tyłu koszulek zawodników i sztabu szkoleniowego.   

Przedłużenie umowy to efekt wzorowej współpracy, która jest na wysokim poziomie. Dzięki firmie PRAT zrobiliśmy w poprzednim roku kolejny krok naprzód. Przed nami następne. Wspólnie zamierzamy poprawić infrastrukturę na naszym boisku w Robakowie – powiedział prezes Wiary Lecha, Paweł Piestrzyński.
Byłem zadowolony ze współpracy i nie miałem żadnych przeciwwskazań by trwała dłużej niż rok. Wigilia klubowa, na której panowała wyjątkowa atmosfera, przekonała mnie, że wsparcie dla tych młodych chłopaków było właściwą decyzją – dodał właściciel firmy PRAT, Wojciech Vogt.

Firma PRAT zajmuję się dwiema gałęziami biznesu: zarządzaniem projektami oraz inwestycjami przemysłowymi, a także projektowaniem, budową maszyn i linii produkcyjnych zrobotyzowanych wraz z kompleksową integracją. Partner Duszyczek pracuje dla wielu branż: motoryzacyjnej, zbrojeniowej, ale i również dla przemysłu spożywczego i chemicznego. PRAT wspiera nowopowstałe firmy i przedsiębiorstwa w rozwoju na rynku wielkopolskim.