2020-02-17 13:55  -  KKS Wiara Lecha

Taskoprojekt przedłuża współpracę

Taskoprojekt przedłuża współpracę

Firma Taskprojekt przedłużyła umowę sponsorską ze Stowarzyszeniem Wiara Lecha i w 2020 roku dalej będzie wspierać młodzieżowe drużyny „Duszyczki”. Logotyp partnera najmłodszych zespołów WL będzie widniał na przodzie koszulek zawodników i sztabu szkoleniowego.

Idziemy w dobrym kierunku. To jest najważniejsza informacja po przedłużeniu umowy z Taskoprojekt. Dzięki wsparciu naszego sponsora będziemy mogli dalej się rozwijać. Mamy sporo planów na obecny rok, w którym chcemy skupić się na poprawie warunków treningowych dla naszych najmłodszych zawodników – powiedział Paweł Piestrzyński, prezes Stowarzyszenia Wiara Lecha. 
Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni pierwszym rokiem współpracy, więc nie mieliśmy żadnych przeciwwskazań do przedłużenia umowy na dwanaście miesięcy. Cieszymy się, że w dalszym ciągu będziemy mogli pomagać w rozwoju piłki młodzieżowej w Wiarze Lecha, w której przy Duszyczkach pracują osoby z ogromną pasją – powiedział prezes Taskoprojekt, Sławomir Szata.

Taskoprojekt to firma inżynierska, która od 1969 roku zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań dla niemal wszystkich gałęzi przemysłu. Obecnie większość realizacji firmy znajduje zastosowanie w obszarze automotive. Od ponad 20 lat Taskoprojekt specjalizuje się w obsłudze przemysłu samochodowego. Realizacje obejmują budowę linii i stanowisk zrobotyzowanych do łączenia elementów karoserii wykonywane w wielu krajach Europy. Taskoprojekt świadczy kompleksowe usługi dla przemysłu taboru szynowego, autobusowego i samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i specjalnych oraz maszyn rolniczych. Podejmuje się dostaw nietypowych urządzeń, przyrządów i stanowisk zrobotyzowanych.

Strona internetowa – klik!

Profil na fb – klik!