Meblorz Swarzędz

6

:

0

87' KKS Wiara Lecha Dawid Czerniejewicz
80' KKS Wiara Lecha Dawid Czerniejewicz
78' KKS Wiara Lecha Tomasz Smura Dawid Czerniejewicz
71' KKS Wiara Lecha Dawid Kaczmarek
30' KKS Wiara Lecha Dawid Kaczmarek Marcin Janas
20' KKS Wiara Lecha Dawid Kaczmarek Krzysztof Szenfeld
5' KKS Wiara Lecha Patryk Antończak Tomasz Smura

Wiara Lecha wygrała szósty sparing podczas okresu przygotowawczego. Kibole pokonali zespół Meblorza Swarzędza 6:0. Bramki strzelali Dawid Kaczmarek (dwie), Dawid Czarniejewicz (dwie), Patryk Antończak oraz Tomasz Smura.

Kibole bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie i już po pięciu minutach wyszli na prowadzenie. Wszystko za sprawą Patryka Antończaka, który wykorzystał podanie od Tomasza Smury. W 20. oraz 30. minucie dublet ustrzelił Dawid Kaczmarek. Do przerwy Wiara Lecha miała okazje na strzelenie kolejnych bramek, jednakże do końcowego gwizdka sędziego w pierwszej odsłonie wynik nie uległ zmianie. Goście przez większość spotkania nie mieli zbyt dużo argumentów by zagrozić Kibolom. Gdy jednak stwarzali zagrożenie, świetnie ze swoich zadań wywiązywała się obrona czy też Michał Pecold, który wybronił kilka groźnych sytuacji. Druga połowa też była rozgrywana pod dyktando Kiboli. W 78. minucie Smura wykorzystał bardzo dobre podanie Dawida Czarniejewicza i podwyższył wynik spotkania na 4:0. Po dwóch minutach Kibole prowadzili już pięcioma bramkami. Na listę strzelców wpisał się Czarniejewicz, który w 87 minucie strzelił swoją drugą bramkę, tym samym ustalając wynik spotkania na 6:0.

6 marca Kibole rozegrają ostatni już sparing. Rywalem Wiary Lecha będzie Polonia Chodzież. Spotkanie odbędzie się przy ulicy Bułgarskiej (pod balonem) o godzinie 20:20.

2020-02-28 20:20