2020-05-04 14:45  -  KKS Wiara Lecha

Wiara Lecha wznawia treningi

Wiara Lecha wznawia treningi

W poniedziałek 4 maja do treningów wrócą zawodnicy Wiary Lecha. Dzień później odbędą się pierwsze zajęcia młodzieżowych zespołów.

Kibole do otwarcia boiska ze sztuczną nawierzchnią przy stadionie Lecha korzystać będą z orlika CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej. Tam przez najbliższy tydzień odbędą osiem jednostek treningowych – po dwie dziennie. Pierwsze dwa treningi zostaną zorganizowane w poniedziałek, a kolejne w środę, czwartek i piątek. Zawodnicy DWL zgodnie z rozporządzeniem ćwiczyć będą w grupach sześcioosobowych pod okiem trzech trenerów: Jarosława Wróblewskiego, Jarosława Araszkiewicza i Maciej Łaszyńskiego.

Do piłkarskich zajęć wrócą też młodzieżowe zespoły Wiary Lecha. Duszyczki trenować będą na boisku w Robakowie we wtorki, środy i soboty.

W najbliższych dniach poznamy decyzję dotyczącą sezonu 2019/20. Najprawdopodobniej kampania zostanie zakończona. Wiara Lecha rundę jesienną zakończyła na ósmym miejscu ze stratą siedmiu punktów do liderującej Krobianki Krobia i z przewagą siedmiu oczek na strefą spadkową. Ostatni trening przed pandemią Kibole odbyli 10 marca.