2020-06-16 18:11  -  KKS Wiara Lecha

Cztery sparingi podczas przygotowań

Cztery sparingi podczas przygotowań

Przygotowania do sezonu 2020/21 Wiara Lecha rozpocznie w poniedziałek, 22 czerwca. Kibole trenować będą na obiektach Lecha Poznań przy ulicy Bułgarskiej. Przed rozpoczęciem kampanii rozegrają przynajmniej cztery mecze kontrolne.

Pierwszy trening podczas okresu przygotowawczego odbędzie się w poniedziałek 22 czerwca. Po jedenastu dniach Kibole rozegrają mecz kontrolny, w którym rywalem będzie LKS Baborówko. Pojedynek zaplanowano na piątek 3 lipca w Poznaniu lub na stadionie rywala. Tydzień później Wiara Lecha zmierzy się z Jurandem Koziegłowy, następnie ze Spartą Oborniki, a na koniec przygotowań pojedzie do Czarnkowa na mecz z miejscową Notecią. Kibice Kolejorza prawdopodobnie zagrają też jeden sparing w środku tygodnia.  

Wiara Lecha do sezonu 2020/21 przygotowywać się będzie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Bułgarskiej. Jest to wynik współpracy drużyny piłkarskiej stowarzyszenia z Lechem Poznań, która trwa od czterech lat. Kiboli przygotować będzie niezmiennie Jarosław Wróblewski, dla którego będzie to szósty sezon na ławce trenerskiej. Szkoleniowiec Lechitów będzie mógł liczyć na pomoc Jarosława Araszkiewicza oraz Macieja Łaszyńskiego.

Pierwszy mecz nowego sezonu zostanie rozegrany 1 lub 2 sierpnia. Inauguracyjny przeciwnik Kiboli nie jest jeszcze znany.