2020-07-09 10:02  -  KKS Wiara Lecha

ElnetSat zostaje z Wiarą Lecha

ElnetSat zostaje z Wiarą Lecha

Trzeci sezon z rzędu na wsparcie ElnetSat-u będzie mogła liczyć Wiara Lecha. Logotyp sponsora premium pojawi się, tak jak w poprzednim sezonie, na koszulkach meczowych.

ElnetSat pierwszy raz na strojach Wiary Lecha pojawił się w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019. Wówczas logotyp znalazł się na jednej z nogawek spodenek meczowych. Po pół roku ElnetSat był już na koszulkach meczowych, na jej tylnej części. Tam też pozostanie w sezonie 2020/2021. Współpraca trwa już blisko dwa lata.

Przedłużenie umowy było już pewne od kilku miesięcy. Współpraca z Wiarą Lecha układa się wzorowo i nie wyobrażamy sobie obecnie by mogło nas zabraknąć na koszulce meczowej drużyny kibiców. Będzie to nasz trzeci wspólny sezon – powiedział Maciej Andersz, członek zarządu ElnetSat-u.
Wspólnie z Maciejem dołączyliśmy do niebiesko-białej rodziny prawie dwa lata temu. Z Wiarą Lecha będziemy na dobre i na złe. To zespół warty poświęcenia wolnego czasu. Zarówno piłkarska, jak i koszykarska drużyna stała się ważną częścią naszej kibicowskiej pasji, którą z miłą chęcią wspieramy nie tylko zdzierając gardła na meczach – dodał Sebastian Krzyżostaniak, prezes ElnetSat-u.
Właściciele ElnetSat-u wspierają nas finansowo, ale także zasilają szeregi naszych kibiców na trybunach, i tej poznańskiej, i tych na landach.  Taki sponsor to skarb. Cieszymy się, że będziemy mogli współpracować także w zbliżającym się sezonie – powiedział Paweł Piestrzyński, prezes Stowarzyszenia Wiara Lecha.

ElnetSat  sp.z o.o. jest firmą, która działa na rynku elektroinstalacyjnym i telekomunikacyjnym. Obecnie sponsor premium Wiary Lecha rozwija się na szeroką skalę w branży telekomunikacyjnej w technologii światłowodowej. Siedziba firmy mieści się przy ulicy Bukowskiej w Poznaniu.

Strona internetowa – kliknij tutaj

Profil na facebook – kliknij tutaj