2020-07-13 16:26  -  KKS Wiara Lecha

Lech Pils będzie wspierał drużynę kibiców Lecha

Lech Pils będzie wspierał drużynę kibiców Lecha

Lech Pils pozostanie sponsorem biznes Wiary Lecha w sezonie 2020/2021. Logotyp wielkopolskiej marki Kompanii Piwowarskiej będzie widniał na rękawkach koszulek meczowych drużyny kibiców.

Trzeci sezon z rzędu Stowarzyszenie Wiara Lecha będzie mogło liczyć na wsparcie Lecha Pilsa. Współpraca trwa od października 2018 roku. Kolejnym jej etapem będzie sezon 2020/2021. Logo marki Kompanii Piwowarskiej będzie widoczne na rękawku koszulki meczowej, stronie internetowej i grafikach pojawiających w mediach społecznościowych Wiary Lecha.

Przede wszystkim dziękujemy za zaufanie. Lech Pils to jedna z najpopularniejszych marek piwa w Wielkopolsce i cieszymy się, że możemy ją promować na naszych trykotach. Umowę przedłużamy o kolejny sezon, co pokazuje, że współpraca układa się wzorowo – powiedział prezes Stowarzyszenia Wiara Lecha, Paweł Piestrzyński.
Jesteśmy zadowoleni ze wspólnych działań. Pozostajemy w kręgu sponsorów, którzy wspierają unikatowy projekt i liczymy, że dzięki nam rozwój Drużyny Wiary Lecha będzie podążał we właściwym kierunku – dodał Jacek Grabarczyk, brand manager marki Lech Pils.

Lech Pils to wielkopolskie piwo typu pilzneńskiego warzone od lat wyłącznie w poznańskim browarze Lech Browary Wielkopolski. Lech Pils jest sponsorem głównym Kolejorza i od wielu lat wspiera wiele inicjatyw kibicowskich.