2020-09-14 08:17  -  KKS Wiara Lecha

Rawia Rawicz - Wiara Lecha 4:1

Rawia Rawicz - Wiara Lecha 4:1
Herb klubu Rawia Rawicz
Herb klubu KKS Wiara Lecha

Rawia Rawicz

vs

KKS Wiara Lecha

4

:

1

Wiara Lecha przegrała 1:4 z Rawią Rawicz w meczu 7. kolejki V ligi. Jedynego gola dla poznaniaków zdobył Dawid Kaczmarek.

Pierwsza część meczu na szczycie V ligi należała do Wiary Lecha. Kibole stworzyli więcej sytuacji podbramkowych i na przerwę powinni schodzić z kilkubramkowym prowadzeniem. Lechitom udało się strzelić ledwie jednego gola. W 29 min z dystansu huknął Dawid Kaczmarek, którego uderzenia nie zdołał wybronić bramkarz Rawii. To co nie udało się po raz drugi gościom udało się gospodarzom. Po błędzie w defensywie Rawiczanie strzelili gola do szatni.

W drugiej odsłonie licznie zgromadzona publika oglądała wyrównany mecz, ale toczony w wolniejszym tempie niż pierwsza część. Sytuacji było jak na lekarstwo, a najgroźniejszej ponownie nie wykorzystała Wiara Lecha. Po strzale z półwoleja Kaczmarka futbolówka minimalnie minęła słupek. Do 87 min utrzymywał się remis. Końcówka to już popis gospodarzy, którzy stłamsili Kiboli i w kilka minut rozbili Wiarę Lecha. Pojedynek zakończył się wysoką wygraną Rawii - 4:1.

Najbliższy mecz Wiara Lecha rozegra u siebie. W sobotę 19 września Kibole podejmą na Gdańskiej w Poznaniu Orkana Chorzemin. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 17.

Widzów: 450 (ok. 200 kibiców Lecha)

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2020-09-13 17:00
Gospodarze:
Rawia Rawicz
Goście:
KKS Wiara Lecha

Ławka rezerwowych:

Hubert Ziółkowski, Daniel Mankiewicz, Jakub Pawlaczyk, Patryk Olaszczyk, Wojciech Paplaczyk, Marcin Janas