2020-10-21 16:47  -  KKS Wiara Lecha

Jakub Kozaczyk wesprze wyjazd do Stęszewa

Jakub Kozaczyk wesprze wyjazd do Stęszewa

Drużyna Wiary Lecha na wyjeździe do Stęszewa będzie mogła liczyć na pomoc finansową właściciela firmy Iveston, Jakub Kozaczyka. Jest to druga osoba, która wesprze Kiboli w delegacji.

Paweł Piestrzyński, to mój kolega, z którym znamy się ze studiów, ale i stadionu Lecha, gdy ten jeszcze posiadał legendarne jupitery. Projekty sportowe Wiary Lecha bardzo mi się podobają, więc postanowiłem wesprzeć jeden z wyjazdów drużyny piłkarskiej, którą Paweł zarządza. Mam nadzieję, że przyniosę szczęście i Kibole wrócą z kompletem punktów – powiedział Jakub Kozaczyk, właściciel firmy Iveston.

Firma zarządzana przez Jakuba Kozaczyka w poprzednich latach była sponsorem poznańskiego żużla w PSŻ, a także obornickiej drużyny futsalu KSF Oborniki, w której gra znany z gry na amatorskich ligach  w Wiarze Lecha – Jacek Sander (były zawodnik Lecha Poznań).

Właściciel firmy Iveston wesprze drużynę Wiary Lecha podczas wyjazdu do Stęszewa, gdzie w niedzielę Kibole zagrają mecz z miejscowym Lipnem. Będzie to hit 13. kolejki w V lidze. Spotkanie zaplanowane na niedzielę 25 października o godzinie 13 niestety odbędzie się bez udziału publiki.