2020-10-25 21:44  -  KKS Wiara Lecha

Lipno Stęszew – Wiara Lecha 1:1

Lipno Stęszew – Wiara Lecha 1:1
Herb klubu Lipno Stęszew
Herb klubu KKS Wiara Lecha

Lipno Stęszew

vs

KKS Wiara Lecha

1

:

1

Przebieg meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
89' KKS Wiara Lecha Jakub Pawlaczyk
70' KKS Wiara Lecha Sławomir Makowski
57' KKS Wiara Lecha Sławomir Makowski
43' Lipno Stęszew Bartosz Dylewski

Remisem 1:1 zakończył się pojedynek w ramach 13. kolejki V ligi pomiędzy Lipnem Stęszew i Wiarą Lecha. Jedynego gola dla Kiboli w drugiej części gry zdobył Sławomir Makowski.

Pojedynek na szczycie V ligi nie zachwycił. Oba zespoły nie odważyły się na otwartą grę i stworzyły mało klarownych sytuacji. W pierwszej odsłonie lepiej prezentowali się zawodnicy Wiary Lecha, którzy częściej próbowali zagrozić bramce gospodarzy. Wynik spotkania otworzyło jednak Lipno. W 43 min piłkę do pustej bramki skierował Bartosz Dylewski.

W drugiej połowie role się odwróciły. Gospodarze byli stroną dominująca. Druga bramka dla Lipna wisiała w powietrzu, ale to Kibolom udało się doprowadzić do wyrównania. W 70 min na strzał z 20 metrów zdecydował się Sławomir Makowski, któremu udało się zaskoczyć golkipera Stęszewian. Wiara Lecha miała jeszcze okazję do rozstrzygnięcia losów meczu na swoją korzyść. W dogodnej sytuacji za słaby strzał oddał Dawid Kaczmarek. Była to ostatnia minuta pojedynku. Kilka chwil późnej sędzia zakończył zawody, które zakończyły się remisem 1:1.

W następnej kolejce Wiara Lecha podejmie w Poznaniu Grom Wolsztyn. Pojedynek 14. kolejki V ligi zostanie rozegrany w sobotę, 31 października o godzinie 15:00.  

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2020-10-25 13:00
Gospodarze:
Lipno Stęszew
Goście:
KKS Wiara Lecha

Ławka rezerwowych:

Maciej Makowski, Piotr Makowski, Mateusz Bankiewicz, Jakub Nowak, Dawid Norek, Artur Grajkowski