KKS Wiara Lecha

1

:

1

Remisem 1:1 zakończył się pojedynek w ramach 13. kolejki V ligi pomiędzy Lipnem Stęszew i Wiarą Lecha. Jedynego gola dla Kiboli w drugiej części gry zdobył Sławomir Makowski.

Pojedynek na szczycie V ligi nie zachwycił. Oba zespoły nie odważyły się na otwartą grę i stworzyły mało klarownych sytuacji. W pierwszej odsłonie lepiej prezentowali się zawodnicy Wiary Lecha, którzy częściej próbowali zagrozić bramce gospodarzy. Wynik spotkania otworzyło jednak Lipno. W 43 min piłkę do pustej bramki skierował Bartosz Dylewski.

W drugiej połowie role się odwróciły. Gospodarze byli stroną dominująca. Druga bramka dla Lipna wisiała w powietrzu, ale to Kibolom udało się doprowadzić do wyrównania. W 70 min na strzał z 20 metrów zdecydował się Sławomir Makowski, któremu udało się zaskoczyć golkipera Stęszewian. Wiara Lecha miała jeszcze okazję do rozstrzygnięcia losów meczu na swoją korzyść. W dogodnej sytuacji za słaby strzał oddał Dawid Kaczmarek. Była to ostatnia minuta pojedynku. Kilka chwil późnej sędzia zakończył zawody, które zakończyły się remisem 1:1.

W następnej kolejce Wiara Lecha podejmie w Poznaniu Grom Wolsztyn. Pojedynek 14. kolejki V ligi zostanie rozegrany w sobotę, 31 października o godzinie 15:00.

2020-10-25 13:00

Maciej Makowski, Jakub Pawlaczyk, Dawid Norek, Stanisław Makowski, Jakub Nowak, Piotr Makowski, Artur Adamski, Artur Grajkowski, Mateusz Bankiewicz