2020-10-30 10:31  -  KKS Wiara Lecha

Plewińscy Adwokaci partnerem dnia meczowego

Plewińscy Adwokaci partnerem dnia meczowego

Kancelaria Plewińscy Adwokaci została partnerem dnia meczowego Wiary Lecha. W sobotę 31 października wesprze finansowo wynajem boiska na pojedynek z Gromem Wolsztyn.

Kancelaria miała zostać partnerem wyjazdu Wiary Lecha do Przyprostyni, który zaplanowany był na sobotę 7 listopada. Po zmianie w terminarzu pojedynek został przeniesiony do Poznania. Plewińscy Adwokaci nie zrezygnowali z pomocy finansowej i zostali partnerem najbliższego dnia meczowego. Opłacą drużynie kibiców Lecha Poznań wynajem boiska przy ulicy Gdańskiej.

Plewińscy Adwokaci od 2013 roku świadczą najwyższej jakości usługi w Poznaniu. Niezależnie od tego czy potrzebna jest konsultacja prawna lub poprowadzenie sprawy sądowej zespół wykwalifikowanych prawników przeprowadzi przez każdy krok postępowania. Rozwiązane zostaną wszelkie napotkane po drodze problemy niezależnie czy to sprawy o zapłatę, czy o rozwód, alimenty, kontakty z dziećmi czy też problem natury prawa karnego. Plewińscy Adwokaci gwarantują, że powierzone sprawy zostaną rozwiązane w sposób komfortowy i bezpieczny dla naszych klientów.

Kontakt do Kancelarii

PLEWIŃSCY ADWOKACI - ADWOKAT POZNAŃ
adwokat Justyna Plewińska
adwokat Przemysław Plewiński
ul. Zygmunta Noskowskiego 2/2, 61-704 Poznań, Poland
biuro@plewinscy.pl
605 660 248

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej – www.plewinscy.pl i polubienia fanpage – kliknij tutaj.