2020-10-31 22:00  -  KKS Wiara Lecha

Wiara Lecha – Grom Wolsztyn 2:4

Wiara Lecha – Grom Wolsztyn 2:4
Herb klubu KKS Wiara Lecha
Herb klubu Grom Wolsztyn

KKS Wiara Lecha

vs

Grom Wolsztyn

2

:

4

Wiara Lecha przegrała w meczu 14. kolejki z Gromem Wolsztyn 2:4. Gole dla drużyny kibiców Kolejorza zdobywali Dawid Kaczmarek i Kacper Dolski. 

Pojedynek z Gromem Wolsztyn zaczął się planowo. Dwa razy poprzeczkę obił Dominik Bednarek, a następnie podanie Sławomira Makowskiego wykorzystał Dawid Kaczmarek. Od 11 min Kibole prowadzili 1:0. Kolejne bramki miały być kwestią czasu, ale z każdą minutą, która zbliżała obie drużyny do przerwy zawodnicy Wiary Lecha słabli. Pod koniec pierwszej odsłony do głosu zaczęli dochodzić goście, ale nie potrafili pokonać Michała Pecolda.

Na drugą część wyszedł jeden zespół i nie była to Wiara Lecha. Grał tylko Grom Wolsztyn. Kibole statystowali. Stracili cztery gole, a obudzili się dopiero w ostatnich minutach, gdy na 2:4 trafił Kacper Dolski.

Kibole nie wykorzystali potknięć rywali z czołówki (przegrały Korona Piaski, Przemysław Poznań i Lipno Stęszew!) i zamiast awansować o kilka oczek w górę to spadli na siódme miejsce. Pierwsza okazja do rehabilitacji będzie już w przyszłą sobotę. 7 listopada Wiara Lecha podejmie u siebie Płomień Przyprostynia, z którym ponad dwanaście miesięcy temu przegrała u siebie 1:7. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 19. 

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2020-10-31 15:00
Gospodarze:
KKS Wiara Lecha
Goście:
Grom Wolsztyn

Skład:

Ławka rezerwowych:

Marcin Surowiec, Stanisław Makowski, Artur Grajkowski, Daniel Mankiewicz, Dawid Norek, Borys Boczar, Jakub Nowak, Jakub Pawlaczyk