2020-12-29 17:37  -  KKS Wiara Lecha

Sparingi i treningi zawieszone do 17 stycznia

Sparingi i treningi zawieszone do 17 stycznia

 Tydzień później niż planowano wystartują przygotowania Wiary Lecha do rundy wiosennej sezonu 2020/21. Do 18 stycznia Kibole trenować będą indywidualnie. Nie odbędzie się mecz noworoczny oraz pierwszy sparing z GKS-em Dopiewo.

Rozporządzenie Rady Ministrów nie pozostawiło wątpliwości. Drużyna Wiary Lecha składająca się tylko i wyłącznie z amatorów, którzy do swojej przygody z piłką dokładają własne środki w postaci składek rozpocznie przygotowania po zniesieniu obecnie obowiązujących obostrzeń. Kibole przygotowania do piłkarskiej wiosny rozpoczną 18 stycznia, a nie jak planowano wcześniej 11 stycznia. Lechici stracą trzy jednostki treningowe, a także jedną grę kontrolną przeciwko 4-ligowemu GKS-owi Dopiewo. 

1 stycznia o godzinie 19:22 miał odbyć się trzeci mecz noworoczny Wiary Lecha. To wydarzenie również zostało odwołane. Obostrzenia dotknęły także koszykarską sekcję, której treningi zostały zawieszone. Nie odbędą się również pojedynki z Wilkami Morskimi w Szczecinie oraz mecz u siebie z Basketem Piła.

Podopieczni Łukasza Kubiaka do 17 stycznia trenować będą indywidualnie. Pierwszy drużynowy trening odbędzie się dzień później. W piątek 22 stycznia Lechici zagrają mecz kontrolny z 4-ligową Kotwicą Kórnik.