Terminarz

Drużyna: KKS Wiara Lecha

Sezon: 2019/2020

Liga: 5. Liga

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Płomień Przyprostynia 3 : 1 Patria Buk
Orkan Chorzemin 5 : 0 Lew Pogorzela
Rawia Rawicz 0 : 3 GKS Dopiewo
Pogoń Śmigiel 1 : 3 Korona Piaski
Krobianka Krobia 1 : 2 Kania Gostyń
Promień Krzywiń 1 : 1 Grom Plewiska
PKS Racot 1 : 2 Lipno Stęszew
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
Grom Plewiska 2 : 1 Pogoń Śmigiel
GKS Dopiewo 3 : 0 Promień Krzywiń
Kania Gostyń 0 : 2 Płomień Przyprostynia
Lipno Stęszew 1 : 1 Krobianka Krobia
Korona Piaski 0 : 1 Orkan Chorzemin
Lew Pogorzela 3 : 1 PKS Racot
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne 2 : 0 Patria Buk
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
Krobianka Krobia : Lew Pogorzela
Pogoń Śmigiel : GKS Dopiewo
Orkan Chorzemin : Grom Plewiska
PKS Racot : Korona Piaski
Kania Gostyń : Patria Buk
Płomień Przyprostynia : Lipno Stęszew
Rawia Rawicz : Akademia Reissa Tarnowo Podgórne
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
Grom Plewiska : PKS Racot
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne : Kania Gostyń
Lew Pogorzela : Płomień Przyprostynia
Korona Piaski : Krobianka Krobia
GKS Dopiewo : Orkan Chorzemin
Lipno Stęszew : Patria Buk
Rawia Rawicz : Promień Krzywiń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
Pogoń Śmigiel : Rawia Rawicz
Patria Buk : Lew Pogorzela
Kania Gostyń : Lipno Stęszew
Krobianka Krobia : Grom Plewiska
Promień Krzywiń : Akademia Reissa Tarnowo Podgórne
Płomień Przyprostynia : Korona Piaski
PKS Racot : GKS Dopiewo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
Rawia Rawicz : Orkan Chorzemin
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne : Lipno Stęszew
Grom Plewiska : Płomień Przyprostynia
Lew Pogorzela : Kania Gostyń
Korona Piaski : Patria Buk
GKS Dopiewo : Krobianka Krobia
Promień Krzywiń : Pogoń Śmigiel
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
Płomień Przyprostynia : GKS Dopiewo
Pogoń Śmigiel : Akademia Reissa Tarnowo Podgórne
Orkan Chorzemin : Promień Krzywiń
Patria Buk : Grom Plewiska
Kania Gostyń : Korona Piaski
Lipno Stęszew : Lew Pogorzela
PKS Racot : Rawia Rawicz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
Grom Plewiska : Kania Gostyń
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne : Lew Pogorzela
Pogoń Śmigiel : Orkan Chorzemin
GKS Dopiewo : Patria Buk
Korona Piaski : Lipno Stęszew
Rawia Rawicz : Krobianka Krobia
Promień Krzywiń : PKS Racot
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
Kania Gostyń : GKS Dopiewo
Krobianka Krobia : Promień Krzywiń
Lew Pogorzela : Korona Piaski
Lipno Stęszew : Grom Plewiska
PKS Racot : Pogoń Śmigiel
Płomień Przyprostynia : Rawia Rawicz
Orkan Chorzemin : Akademia Reissa Tarnowo Podgórne
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne : Korona Piaski
Grom Plewiska : Lew Pogorzela
GKS Dopiewo : Lipno Stęszew
Orkan Chorzemin : PKS Racot
Rawia Rawicz : Patria Buk
Pogoń Śmigiel : Krobianka Krobia
Promień Krzywiń : Płomień Przyprostynia
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
Krobianka Krobia : Orkan Chorzemin
Patria Buk : Promień Krzywiń
Kania Gostyń : Rawia Rawicz
Lew Pogorzela : GKS Dopiewo
Korona Piaski : Grom Plewiska
PKS Racot : Akademia Reissa Tarnowo Podgórne
Płomień Przyprostynia : Pogoń Śmigiel
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne : Grom Plewiska
GKS Dopiewo : Korona Piaski
Rawia Rawicz : Lipno Stęszew
Pogoń Śmigiel : Patria Buk
Promień Krzywiń : Kania Gostyń
PKS Racot : Krobianka Krobia
Orkan Chorzemin : Płomień Przyprostynia
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
Grom Plewiska : GKS Dopiewo
Kania Gostyń : Pogoń Śmigiel
Krobianka Krobia : Akademia Reissa Tarnowo Podgórne
Patria Buk : Orkan Chorzemin
Lew Pogorzela : Rawia Rawicz
Lipno Stęszew : Promień Krzywiń
Płomień Przyprostynia : PKS Racot
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne : GKS Dopiewo
Promień Krzywiń : Lew Pogorzela
Krobianka Krobia : Płomień Przyprostynia
Rawia Rawicz : Korona Piaski
Pogoń Śmigiel : Lipno Stęszew
Orkan Chorzemin : Kania Gostyń
PKS Racot : Patria Buk
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
Płomień Przyprostynia : Akademia Reissa Tarnowo Podgórne
Grom Plewiska : Rawia Rawicz
Patria Buk : Krobianka Krobia
Kania Gostyń : PKS Racot
Korona Piaski : Promień Krzywiń
Lew Pogorzela : Pogoń Śmigiel
Lipno Stęszew : Orkan Chorzemin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Spotkania

Tabela

KKS Wiara Lecha

Sezon: 2019/2020

5. Liga

Terminarz

KKS Wiara Lecha

Kolejka: 2

Grom Plewiska  2 : Pogoń Śmigiel
GKS Dopiewo  3 : Promień Krzywiń
Kania Gostyń  0 : Płomień Przyprostynia
Lipno Stęszew  1 : Krobianka Krobia
Korona Piaski  0 : Orkan Chorzemin
Lew Pogorzela  3 : PKS Racot
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne  2 : Patria Buk
Więcej na Łączy Nas Piłka

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 180

Liczba odwiedzin łącznie: 48334

Statystyki Szczegółowe

LikeBox

Kalendarium

2019-08-24
sobota, 16:00

L

Promień Krzywiń : KKS Wiara Lecha
2019-08-28
środa, 20:30

P

Polonia Poznań : KKS Wiara Lecha
2019-08-31
sobota, 18:00

L

KKS Wiara Lecha : Pogoń Śmigiel
2019-09-01
niedziela, 10:00

L

KKS Wiara Lecha : Lotnik Poznań
2019-09-01
niedziela, 12:30

L

KKS Wiara Lecha : Jadwiżański KS Poznań
2019-09-07
sobota, 00:00

L

KKS Wiara Lecha : Poznańska 13 Poznań
2019-09-07
sobota, 10:00

L

KKS Wiara Lecha : WAP Poznań Luboń
2019-09-14
sobota, 00:00

L

Orlik II Poznań : KKS Wiara Lecha
2019-09-14
sobota, 13:00

L

UKS Śrem : KKS Wiara Lecha
2019-09-15
niedziela, 13:00

L

KKS Wiara Lecha : PKS Racot
2019-09-21
sobota, 00:00

L

KKS Wiara Lecha : LPFA SP72 Poznań

Social Media