Terminarz

Drużyna: KKS Wiara Lecha

Sezon: 2020/2021

Liga: 5. Liga

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Sokół Pniewy 2 : 0 Grom Wolsztyn
Stella Luboń 2 : 0 AP Reissa Poznań
Promień Krzywiń 1 : 0 Orkan Chorzemin
Lipno Stęszew 7 : 0 Pogoń Śmigiel
Przemysław Poznań 1 : 0 Kania Gostyń
Płomień Przyprostynia 4 : 1 Patria Buk
PKS Racot 1 : 0 Piast Poniec
Rawia Rawicz 1 : 2 Korona Piaski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
Patria Buk 2 : 2 PKS Racot
AP Reissa Poznań 3 : 2 Sokół Pniewy
Kania Gostyń 1 : 1 Promień Krzywiń
Grom Plewiska 0 : 0 Stella Luboń
Pogoń Śmigiel 1 : 0 Płomień Przyprostynia
Grom Wolsztyn 2 : 3 Rawia Rawicz
Korona Piaski 3 : 2 Przemysław Poznań
Orkan Chorzemin 0 : 1 Lipno Stęszew
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
PKS Racot 1 : 0 Pogoń Śmigiel
Sokół Pniewy 0 : 0 Grom Plewiska
Piast Poniec 2 : 3 Patria Buk
Promień Krzywiń 0 : 4 Korona Piaski
Lipno Stęszew 0 : 1 Kania Gostyń
Przemysław Poznań 4 : 1 Grom Wolsztyn
Płomień Przyprostynia 0 : 3 Orkan Chorzemin
Rawia Rawicz 1 : 0 AP Reissa Poznań
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
AP Reissa Poznań 1 : 1 Przemysław Poznań
Orkan Chorzemin 4 : 1 PKS Racot
Grom Plewiska 1 : 1 Rawia Rawicz
Korona Piaski 4 : 0 Lipno Stęszew
Stella Luboń 1 : 3 Sokół Pniewy
Grom Wolsztyn 0 : 1 Promień Krzywiń
Kania Gostyń 1 : 1 Płomień Przyprostynia
Pogoń Śmigiel 2 : 3 Piast Poniec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
Przemysław Poznań 2 : 1 Grom Plewiska
Lipno Stęszew 1 : 1 Grom Wolsztyn
Patria Buk 1 : 1 Pogoń Śmigiel
Piast Poniec 1 : 4 Orkan Chorzemin
Promień Krzywiń 3 : 2 AP Reissa Poznań
Płomień Przyprostynia 1 : 7 Korona Piaski
PKS Racot 2 : 2 Kania Gostyń
Rawia Rawicz 4 : 2 Stella Luboń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
AP Reissa Poznań 1 : 2 Lipno Stęszew
Kania Gostyń 1 : 1 Piast Poniec
Sokół Pniewy 0 : 0 Rawia Rawicz
Grom Plewiska 1 : 0 Promień Krzywiń
Stella Luboń 1 : 1 Przemysław Poznań
Korona Piaski 6 : 1 PKS Racot
Grom Wolsztyn 2 : 2 Płomień Przyprostynia
Orkan Chorzemin 8 : 0 Patria Buk
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
Promień Krzywiń 1 : 2 Stella Luboń
Pogoń Śmigiel 2 : 2 Orkan Chorzemin
Lipno Stęszew 1 : 0 Grom Plewiska
Piast Poniec 0 : 4 Korona Piaski
Płomień Przyprostynia 0 : 4 AP Reissa Poznań
Patria Buk 0 : 4 Kania Gostyń
Przemysław Poznań 3 : 0 Sokół Pniewy
PKS Racot 0 : 1 Grom Wolsztyn
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
Kania Gostyń 6 : 0 Pogoń Śmigiel
AP Reissa Poznań 8 : 1 PKS Racot
Sokół Pniewy 2 : 3 Promień Krzywiń
Stella Luboń 3 : 5 Lipno Stęszew
Grom Wolsztyn 0 : 5 Piast Poniec
Grom Plewiska 2 : 0 Płomień Przyprostynia
Korona Piaski 5 : 0 Patria Buk
Rawia Rawicz 2 : 3 Przemysław Poznań
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
Promień Krzywiń 0 : 3 Rawia Rawicz
Piast Poniec 0 : 4 AP Reissa Poznań
Orkan Chorzemin 0 : 3 Kania Gostyń
Pogoń Śmigiel 0 : 3 Korona Piaski
Patria Buk 2 : 1 Grom Wolsztyn
Płomień Przyprostynia 5 : 2 Stella Luboń
Lipno Stęszew 4 : 0 Sokół Pniewy
PKS Racot 4 : 1 Grom Plewiska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
AP Reissa Poznań 7 : 0 Patria Buk
Sokół Pniewy 1 : 4 Płomień Przyprostynia
Stella Luboń 4 : 1 PKS Racot
Grom Wolsztyn 2 : 1 Pogoń Śmigiel
Korona Piaski 7 : 0 Orkan Chorzemin
Grom Plewiska 3 : 3 Piast Poniec
Przemysław Poznań 1 : 1 Promień Krzywiń
Rawia Rawicz 0 : 3 Lipno Stęszew
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
Lipno Stęszew 2 : 2 Przemysław Poznań
Kania Gostyń 1 : 0 Korona Piaski
Patria Buk 2 : 5 Grom Plewiska
Piast Poniec 2 : 1 Stella Luboń
Pogoń Śmigiel 0 : 3 AP Reissa Poznań
PKS Racot 1 : 3 Sokół Pniewy
Płomień Przyprostynia 1 : 2 Rawia Rawicz
Orkan Chorzemin 2 : 3 Grom Wolsztyn
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
Promień Krzywiń 1 : 1 Lipno Stęszew
Sokół Pniewy 5 : 1 Piast Poniec
Grom Plewiska 4 : 2 Pogoń Śmigiel
AP Reissa Poznań 1 : 1 Orkan Chorzemin
Stella Luboń 3 : 1 Patria Buk
Grom Wolsztyn 0 : 5 Kania Gostyń
Rawia Rawicz 5 : 0 PKS Racot
Przemysław Poznań 6 : 2 Płomień Przyprostynia
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
Kania Gostyń 2 : 1 AP Reissa Poznań
Patria Buk 3 : 6 Sokół Pniewy
Korona Piaski 3 : 0 Grom Wolsztyn
Płomień Przyprostynia 3 : 2 Promień Krzywiń
Pogoń Śmigiel 0 : 3 Stella Luboń
Orkan Chorzemin 1 : 1 Grom Plewiska
PKS Racot 2 : 3 Przemysław Poznań
Piast Poniec 2 : 0 Rawia Rawicz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
Przemysław Poznań 1 : 3 Piast Poniec
Promień Krzywiń 1 : 1 PKS Racot
Grom Plewiska 0 : 2 Kania Gostyń
Lipno Stęszew 2 : 4 Płomień Przyprostynia
AP Reissa Poznań 4 : 1 Korona Piaski
Sokół Pniewy 1 : 1 Pogoń Śmigiel
Rawia Rawicz 5 : 1 Patria Buk
Stella Luboń 3 : 2 Orkan Chorzemin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
Kania Gostyń 1 : 0 Stella Luboń
Pogoń Śmigiel 1 : 1 Rawia Rawicz
Korona Piaski 3 : 1 Grom Plewiska
Orkan Chorzemin 3 : 2 Sokół Pniewy
Grom Wolsztyn 2 : 2 AP Reissa Poznań
Piast Poniec 1 : 3 Promień Krzywiń
PKS Racot 0 : 4 Lipno Stęszew
Patria Buk 3 : 2 Przemysław Poznań
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
Stella Luboń 1 : 3 Korona Piaski
Sokół Pniewy 3 : 1 Kania Gostyń
Lipno Stęszew 2 : 0 Piast Poniec
Płomień Przyprostynia 3 : 1 PKS Racot
Rawia Rawicz 1 : 0 Orkan Chorzemin
Promień Krzywiń 2 : 1 Patria Buk
Grom Plewiska 4 : 2 Grom Wolsztyn
Przemysław Poznań 1 : 1 Pogoń Śmigiel
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
Kania Gostyń 3 : 1 Rawia Rawicz
Korona Piaski 8 : 1 Sokół Pniewy
Piast Poniec 1 : 4 Płomień Przyprostynia
Pogoń Śmigiel 1 : 3 Promień Krzywiń
Patria Buk 1 : 2 Lipno Stęszew
Grom Wolsztyn 2 : 3 Stella Luboń
AP Reissa Poznań 3 : 1 Grom Plewiska
Orkan Chorzemin 5 : 3 Przemysław Poznań
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
Grom Wolsztyn 0 : 4 Sokół Pniewy
Korona Piaski 1 : 0 Rawia Rawicz
Orkan Chorzemin 3 : 5 Promień Krzywiń
Patria Buk 2 : 1 Płomień Przyprostynia
Pogoń Śmigiel 0 : 3 Lipno Stęszew
AP Reissa Poznań 2 : 0 Stella Luboń
Kania Gostyń 2 : 1 Przemysław Poznań
Piast Poniec 1 : 3 PKS Racot
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
Rawia Rawicz 2 : 1 Grom Wolsztyn
Lipno Stęszew 2 : 0 Orkan Chorzemin
Stella Luboń 0 : 0 Grom Plewiska
Sokół Pniewy 3 : 1 AP Reissa Poznań
Płomień Przyprostynia 4 : 1 Pogoń Śmigiel
PKS Racot 0 : 0 Patria Buk
Przemysław Poznań 2 : 2 Korona Piaski
Promień Krzywiń : Kania Gostyń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
Grom Wolsztyn : Przemysław Poznań
Korona Piaski : Promień Krzywiń
Orkan Chorzemin : Płomień Przyprostynia
Pogoń Śmigiel : PKS Racot
Patria Buk : Piast Poniec
Kania Gostyń : Lipno Stęszew
AP Reissa Poznań : Rawia Rawicz
Grom Plewiska : Sokół Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
Przemysław Poznań : AP Reissa Poznań
PKS Racot : Orkan Chorzemin
Piast Poniec : Pogoń Śmigiel
Płomień Przyprostynia : Kania Gostyń
Lipno Stęszew : Korona Piaski
Sokół Pniewy : Stella Luboń
Promień Krzywiń : Grom Wolsztyn
Rawia Rawicz : Grom Plewiska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
Przemysław Poznań : Grom Plewiska
Stella Luboń : Rawia Rawicz
AP Reissa Poznań : Promień Krzywiń
Grom Wolsztyn : Lipno Stęszew
Korona Piaski : Płomień Przyprostynia
Kania Gostyń : PKS Racot
Orkan Chorzemin : Piast Poniec
Pogoń Śmigiel : Patria Buk
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
Przemysław Poznań : Stella Luboń
Patria Buk : Orkan Chorzemin
Piast Poniec : Kania Gostyń
PKS Racot : Korona Piaski
Płomień Przyprostynia : Grom Wolsztyn
Lipno Stęszew : AP Reissa Poznań
Promień Krzywiń : Grom Plewiska
Rawia Rawicz : Sokół Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
Sokół Pniewy : Przemysław Poznań
AP Reissa Poznań : Płomień Przyprostynia
Orkan Chorzemin : Pogoń Śmigiel
Grom Wolsztyn : PKS Racot
Stella Luboń : Promień Krzywiń
Grom Plewiska : Lipno Stęszew
Korona Piaski : Piast Poniec
Kania Gostyń : Patria Buk
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
Pogoń Śmigiel : Kania Gostyń
Patria Buk : Korona Piaski
PKS Racot : AP Reissa Poznań
Płomień Przyprostynia : Grom Plewiska
Przemysław Poznań : Rawia Rawicz
Piast Poniec : Grom Wolsztyn
Promień Krzywiń : Sokół Pniewy
Lipno Stęszew : Stella Luboń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
Grom Plewiska : PKS Racot
Rawia Rawicz : Promień Krzywiń
AP Reissa Poznań : Piast Poniec
Sokół Pniewy : Lipno Stęszew
Stella Luboń : Płomień Przyprostynia
Grom Wolsztyn : Patria Buk
Korona Piaski : Pogoń Śmigiel
Kania Gostyń : Orkan Chorzemin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
Płomień Przyprostynia 2 : 2 Sokół Pniewy
Pogoń Śmigiel : Grom Wolsztyn
Patria Buk : AP Reissa Poznań
PKS Racot : Stella Luboń
Piast Poniec : Grom Plewiska
Promień Krzywiń : Przemysław Poznań
Orkan Chorzemin : Korona Piaski
Lipno Stęszew : Rawia Rawicz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
Grom Plewiska : Patria Buk
AP Reissa Poznań : Pogoń Śmigiel
Rawia Rawicz : Płomień Przyprostynia
Sokół Pniewy : PKS Racot
Grom Wolsztyn : Orkan Chorzemin
Stella Luboń : Piast Poniec
Korona Piaski : Kania Gostyń
Przemysław Poznań : Lipno Stęszew
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
Pogoń Śmigiel : Grom Plewiska
Płomień Przyprostynia : Przemysław Poznań
Patria Buk : Stella Luboń
PKS Racot : Rawia Rawicz
Lipno Stęszew : Promień Krzywiń
Kania Gostyń : Grom Wolsztyn
Piast Poniec : Sokół Pniewy
Orkan Chorzemin : AP Reissa Poznań
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
Piast Poniec : Rawia Rawicz
Sokół Pniewy : Patria Buk
Grom Plewiska : Orkan Chorzemin
Grom Wolsztyn : Korona Piaski
Promień Krzywiń : Płomień Przyprostynia
Stella Luboń : Pogoń Śmigiel
Przemysław Poznań : PKS Racot
AP Reissa Poznań : Kania Gostyń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 31

Gospodarze Wynik
Piast Poniec : Przemysław Poznań
Płomień Przyprostynia : Lipno Stęszew
Pogoń Śmigiel : Sokół Pniewy
Korona Piaski : AP Reissa Poznań
Orkan Chorzemin : Stella Luboń
Patria Buk : Rawia Rawicz
PKS Racot : Promień Krzywiń
Kania Gostyń : Grom Plewiska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 32

Gospodarze Wynik
Sokół Pniewy : Orkan Chorzemin
Grom Plewiska : Korona Piaski
Przemysław Poznań : Patria Buk
AP Reissa Poznań : Grom Wolsztyn
Rawia Rawicz : Pogoń Śmigiel
Lipno Stęszew : PKS Racot
Stella Luboń : Kania Gostyń
Promień Krzywiń : Piast Poniec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 33

Gospodarze Wynik
Pogoń Śmigiel : Przemysław Poznań
Grom Wolsztyn : Grom Plewiska
Orkan Chorzemin : Rawia Rawicz
Patria Buk : Promień Krzywiń
PKS Racot : Płomień Przyprostynia
Korona Piaski : Stella Luboń
Kania Gostyń : Sokół Pniewy
Piast Poniec : Lipno Stęszew
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 34

Gospodarze Wynik
Płomień Przyprostynia : Piast Poniec
Przemysław Poznań : Orkan Chorzemin
Lipno Stęszew : Patria Buk
Promień Krzywiń : Pogoń Śmigiel
Rawia Rawicz : Kania Gostyń
Sokół Pniewy : Korona Piaski
Stella Luboń : Grom Wolsztyn
Grom Plewiska : AP Reissa Poznań
Więcej na Łączy Nas Piłka

Spotkania

Tabela

KKS Wiara Lecha

Sezon: 2020/2021

5. Liga

M Pkt BB
1 Herb klubu Korona Piaski Korona Piaski 19 46 50
2 Herb klubu Kania Gostyń Kania Gostyń 18 40 26
3 Herb klubu Lipno Stęszew Lipno Stęszew 19 40 24
4 Herb klubu Rawia Rawicz Rawia Rawicz 19 33 12
5 Herb klubu AP Reissa Poznań AP Reissa Poznań 19 33 26
6 Herb klubu KKS Wiara Lecha KKS Wiara Lecha 19 32 7
7 Herb klubu Promień Krzywiń Promień Krzywiń 18 31 2
8 Herb klubu Sokół Pniewy Sokół Pniewy 20 28 0
9 Herb klubu Przemysław Poznań Przemysław Poznań 19 27 5
10 Herb klubu Grom Plewiska Grom Plewiska 19 27 3
11 Herb klubu Płomień Przyprostynia Płomień Przyprostynia 20 27 -4
12 Herb klubu Stella Luboń Stella Luboń 19 24 -3
13 Herb klubu Orkan Chorzemin Orkan Chorzemin 19 21 -3
14 Herb klubu Piast Poniec Piast Poniec 19 17 -18
15 Herb klubu PKS Racot PKS Racot 19 16 -31
16 Herb klubu Patria Buk Patria Buk 19 16 -37
17 Herb klubu Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 19 15 -24
18 Herb klubu Pogoń Śmigiel Pogoń Śmigiel 19 8 -35
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

KKS Wiara Lecha

Kolejka: 19

Rawia Rawicz  2 : Grom Wolsztyn
Lipno Stęszew  2 : Orkan Chorzemin
Stella Luboń  0 : Grom Plewiska
Sokół Pniewy  3 : AP Reissa Poznań
Płomień Przyprostynia  4 : Pogoń Śmigiel
PKS Racot  0 : Patria Buk
Przemysław Poznań  2 : Korona Piaski
Promień Krzywiń   :   Kania Gostyń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 299

Liczba odwiedzin łącznie: 477748

Statystyki Szczegółowe

LikeBox

Kalendarium

2021-04-25
niedziela, 14:00

L

Orkan Chorzemin : KKS Wiara Lecha
2021-04-30
piątek, 19:30

L

KKS Wiara Lecha : Przemysław Poznań
2021-05-03
poniedziałek, 19:00

L

KKS Wiara Lecha : Stella Luboń
2021-05-08
sobota, 17:00

L

Kania Gostyń : KKS Wiara Lecha
2021-05-15
sobota, 19:00

L

KKS Wiara Lecha : Promień Krzywiń
2021-05-19
środa, 20:15

L

KKS Wiara Lecha : Patria Buk

Social Media