Terminarz

Drużyna: KKS Wiara Lecha

Sezon: 2020/2021

Liga: 5. Liga

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Sokół Pniewy 2 : 0 Grom Wolsztyn
Stella Luboń 2 : 0 AP Reissa Poznań
Promień Krzywiń 1 : 0 Orkan Chorzemin
Lipno Stęszew 7 : 0 Pogoń Śmigiel
Przemysław Poznań 1 : 0 Kania Gostyń
Płomień Przyprostynia 4 : 1 Patria Buk
PKS Racot 1 : 0 Piast Poniec
Rawia Rawicz 1 : 2 Korona Piaski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
Patria Buk 2 : 2 PKS Racot
AP Reissa Poznań 3 : 2 Sokół Pniewy
Kania Gostyń 1 : 1 Promień Krzywiń
Grom Plewiska 0 : 0 Stella Luboń
Pogoń Śmigiel 1 : 0 Płomień Przyprostynia
Orkan Chorzemin 0 : 1 Lipno Stęszew
Grom Wolsztyn 2 : 3 Rawia Rawicz
Korona Piaski 3 : 2 Przemysław Poznań
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
PKS Racot 1 : 0 Pogoń Śmigiel
Sokół Pniewy 0 : 0 Grom Plewiska
Piast Poniec 2 : 3 Patria Buk
Promień Krzywiń 0 : 4 Korona Piaski
Lipno Stęszew 0 : 1 Kania Gostyń
Przemysław Poznań 4 : 1 Grom Wolsztyn
Płomień Przyprostynia 0 : 3 Orkan Chorzemin
Rawia Rawicz 1 : 0 AP Reissa Poznań
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
AP Reissa Poznań 1 : 1 Przemysław Poznań
Grom Plewiska 1 : 1 Rawia Rawicz
Orkan Chorzemin 4 : 1 PKS Racot
Kania Gostyń 1 : 1 Płomień Przyprostynia
Korona Piaski 4 : 0 Lipno Stęszew
Grom Wolsztyn 0 : 1 Promień Krzywiń
Stella Luboń 1 : 3 Sokół Pniewy
Pogoń Śmigiel 2 : 3 Piast Poniec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
Grom Plewiska 1 : 2 Przemysław Poznań
Lipno Stęszew 1 : 1 Grom Wolsztyn
Patria Buk 1 : 1 Pogoń Śmigiel
Piast Poniec 1 : 4 Orkan Chorzemin
Promień Krzywiń 3 : 2 AP Reissa Poznań
Płomień Przyprostynia 1 : 7 Korona Piaski
Rawia Rawicz 4 : 2 Stella Luboń
PKS Racot 2 : 2 Kania Gostyń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
AP Reissa Poznań 1 : 2 Lipno Stęszew
Kania Gostyń 1 : 1 Piast Poniec
Grom Plewiska 1 : 0 Promień Krzywiń
Sokół Pniewy 0 : 0 Rawia Rawicz
Stella Luboń 1 : 1 Przemysław Poznań
Korona Piaski 6 : 1 PKS Racot
Grom Wolsztyn 2 : 2 Płomień Przyprostynia
Orkan Chorzemin 8 : 0 Patria Buk
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
Promień Krzywiń 1 : 2 Stella Luboń
Pogoń Śmigiel 2 : 2 Orkan Chorzemin
Lipno Stęszew 1 : 0 Grom Plewiska
Piast Poniec 0 : 4 Korona Piaski
Płomień Przyprostynia 0 : 4 AP Reissa Poznań
Patria Buk 0 : 4 Kania Gostyń
Przemysław Poznań 3 : 0 Sokół Pniewy
PKS Racot 0 : 1 Grom Wolsztyn
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
AP Reissa Poznań 8 : 1 PKS Racot
Kania Gostyń 6 : 0 Pogoń Śmigiel
Sokół Pniewy 2 : 3 Promień Krzywiń
Stella Luboń 3 : 5 Lipno Stęszew
Grom Plewiska 2 : 0 Płomień Przyprostynia
Grom Wolsztyn 0 : 5 Piast Poniec
Korona Piaski 5 : 0 Patria Buk
Rawia Rawicz 2 : 3 Przemysław Poznań
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
Promień Krzywiń 0 : 3 Rawia Rawicz
Piast Poniec 0 : 4 AP Reissa Poznań
Pogoń Śmigiel 0 : 3 Korona Piaski
Płomień Przyprostynia 5 : 2 Stella Luboń
Orkan Chorzemin 0 : 3 Kania Gostyń
Patria Buk 2 : 1 Grom Wolsztyn
Lipno Stęszew 4 : 0 Sokół Pniewy
PKS Racot 4 : 1 Grom Plewiska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
AP Reissa Poznań 7 : 0 Patria Buk
Sokół Pniewy 1 : 4 Płomień Przyprostynia
Stella Luboń 4 : 1 PKS Racot
Grom Plewiska 3 : 3 Piast Poniec
Grom Wolsztyn 2 : 1 Pogoń Śmigiel
Korona Piaski 7 : 0 Orkan Chorzemin
Przemysław Poznań 1 : 1 Promień Krzywiń
Rawia Rawicz 0 : 3 Lipno Stęszew
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
Lipno Stęszew 2 : 2 Przemysław Poznań
Kania Gostyń 1 : 0 Korona Piaski
Patria Buk 2 : 5 Grom Plewiska
Pogoń Śmigiel 0 : 3 AP Reissa Poznań
Piast Poniec 2 : 1 Stella Luboń
Płomień Przyprostynia 1 : 2 Rawia Rawicz
Orkan Chorzemin 2 : 3 Grom Wolsztyn
PKS Racot 1 : 3 Sokół Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
Promień Krzywiń 1 : 1 Lipno Stęszew
AP Reissa Poznań 1 : 1 Orkan Chorzemin
Grom Wolsztyn 0 : 5 Kania Gostyń
Stella Luboń 3 : 1 Patria Buk
Sokół Pniewy 5 : 1 Piast Poniec
Grom Plewiska 4 : 2 Pogoń Śmigiel
Rawia Rawicz 5 : 0 PKS Racot
Przemysław Poznań 6 : 2 Płomień Przyprostynia
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
Kania Gostyń 2 : 1 AP Reissa Poznań
Patria Buk 3 : 6 Sokół Pniewy
Korona Piaski 3 : 0 Grom Wolsztyn
Płomień Przyprostynia 3 : 2 Promień Krzywiń
Pogoń Śmigiel 0 : 3 Stella Luboń
Orkan Chorzemin 1 : 1 Grom Plewiska
PKS Racot 2 : 3 Przemysław Poznań
Rawia Rawicz 0 : 2 Piast Poniec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
Promień Krzywiń 1 : 1 PKS Racot
Grom Plewiska 0 : 2 Kania Gostyń
Przemysław Poznań 1 : 3 Piast Poniec
AP Reissa Poznań 4 : 1 Korona Piaski
Lipno Stęszew 2 : 4 Płomień Przyprostynia
Sokół Pniewy 1 : 1 Pogoń Śmigiel
Rawia Rawicz 5 : 1 Patria Buk
Stella Luboń 3 : 2 Orkan Chorzemin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
Kania Gostyń 1 : 0 Stella Luboń
Korona Piaski 3 : 1 Grom Plewiska
Orkan Chorzemin 3 : 2 Sokół Pniewy
Grom Wolsztyn 2 : 2 AP Reissa Poznań
Piast Poniec 1 : 3 Promień Krzywiń
Pogoń Śmigiel 1 : 1 Rawia Rawicz
PKS Racot 0 : 4 Lipno Stęszew
Patria Buk 3 : 2 Przemysław Poznań
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
Lipno Stęszew 2 : 0 Piast Poniec
Stella Luboń 1 : 3 Korona Piaski
Sokół Pniewy 3 : 1 Kania Gostyń
Rawia Rawicz 1 : 0 Orkan Chorzemin
Płomień Przyprostynia 3 : 1 PKS Racot
Grom Plewiska 4 : 2 Grom Wolsztyn
Promień Krzywiń 2 : 1 Patria Buk
Przemysław Poznań 1 : 1 Pogoń Śmigiel
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
Kania Gostyń 3 : 1 Rawia Rawicz
Patria Buk 1 : 2 Lipno Stęszew
Korona Piaski 8 : 1 Sokół Pniewy
Pogoń Śmigiel 1 : 3 Promień Krzywiń
Piast Poniec 1 : 4 Płomień Przyprostynia
Grom Wolsztyn 2 : 3 Stella Luboń
AP Reissa Poznań 3 : 1 Grom Plewiska
Orkan Chorzemin 5 : 3 Przemysław Poznań
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
Grom Wolsztyn 0 : 4 Sokół Pniewy
Korona Piaski 1 : 0 Rawia Rawicz
Orkan Chorzemin 3 : 5 Promień Krzywiń
Patria Buk 2 : 1 Płomień Przyprostynia
Pogoń Śmigiel 0 : 3 Lipno Stęszew
AP Reissa Poznań 2 : 0 Stella Luboń
Kania Gostyń 2 : 1 Przemysław Poznań
Piast Poniec 1 : 3 PKS Racot
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
Rawia Rawicz 2 : 1 Grom Wolsztyn
Lipno Stęszew 2 : 0 Orkan Chorzemin
Stella Luboń 0 : 0 Grom Plewiska
Sokół Pniewy 3 : 1 AP Reissa Poznań
Płomień Przyprostynia 4 : 1 Pogoń Śmigiel
PKS Racot 0 : 0 Patria Buk
Przemysław Poznań 2 : 2 Korona Piaski
Promień Krzywiń 1 : 3 Kania Gostyń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
Pogoń Śmigiel 1 : 4 PKS Racot
Grom Wolsztyn 2 : 4 Przemysław Poznań
Orkan Chorzemin 1 : 1 Płomień Przyprostynia
Korona Piaski 2 : 2 Promień Krzywiń
Patria Buk 2 : 1 Piast Poniec
Kania Gostyń 1 : 0 Lipno Stęszew
AP Reissa Poznań 1 : 0 Rawia Rawicz
Grom Plewiska 0 : 1 Sokół Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
Przemysław Poznań 0 : 2 AP Reissa Poznań
PKS Racot 1 : 2 Orkan Chorzemin
Płomień Przyprostynia 0 : 3 Kania Gostyń
Piast Poniec 5 : 0 Pogoń Śmigiel
Sokół Pniewy 1 : 1 Stella Luboń
Lipno Stęszew 1 : 0 Korona Piaski
Promień Krzywiń 0 : 1 Grom Wolsztyn
Rawia Rawicz 2 : 0 Grom Plewiska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
Pogoń Śmigiel 0 : 2 Patria Buk
Przemysław Poznań 2 : 1 Grom Plewiska
Orkan Chorzemin 4 : 1 Piast Poniec
Kania Gostyń 2 : 3 PKS Racot
Korona Piaski 2 : 2 Płomień Przyprostynia
AP Reissa Poznań 7 : 2 Promień Krzywiń
Stella Luboń 1 : 3 Rawia Rawicz
Grom Wolsztyn 3 : 3 Lipno Stęszew
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
Patria Buk 0 : 3 Orkan Chorzemin
Przemysław Poznań 3 : 2 Stella Luboń
Płomień Przyprostynia 0 : 2 Grom Wolsztyn
Promień Krzywiń 2 : 4 Grom Plewiska
Lipno Stęszew 3 : 0 AP Reissa Poznań
PKS Racot 2 : 3 Korona Piaski
Piast Poniec 0 : 4 Kania Gostyń
Rawia Rawicz 0 : 0 Sokół Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
Grom Wolsztyn 1 : 3 PKS Racot
Stella Luboń 4 : 0 Promień Krzywiń
Grom Plewiska 1 : 0 Lipno Stęszew
Korona Piaski 1 : 0 Piast Poniec
Kania Gostyń 3 : 1 Patria Buk
Sokół Pniewy 0 : 3 Przemysław Poznań
Orkan Chorzemin 1 : 0 Pogoń Śmigiel
AP Reissa Poznań 4 : 0 Płomień Przyprostynia
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
Pogoń Śmigiel 1 : 3 Kania Gostyń
Patria Buk 0 : 2 Korona Piaski
PKS Racot 1 : 2 AP Reissa Poznań
Płomień Przyprostynia 3 : 2 Grom Plewiska
Przemysław Poznań 5 : 0 Rawia Rawicz
Piast Poniec 1 : 2 Grom Wolsztyn
Promień Krzywiń 2 : 1 Sokół Pniewy
Lipno Stęszew 3 : 0 Stella Luboń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
Grom Plewiska 1 : 3 PKS Racot
Rawia Rawicz 0 : 0 Promień Krzywiń
AP Reissa Poznań 2 : 0 Piast Poniec
Sokół Pniewy 0 : 2 Lipno Stęszew
Grom Wolsztyn 3 : 2 Patria Buk
Stella Luboń 1 : 4 Płomień Przyprostynia
Korona Piaski 2 : 0 Pogoń Śmigiel
Kania Gostyń 1 : 0 Orkan Chorzemin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
Płomień Przyprostynia 2 : 2 Sokół Pniewy
Patria Buk 0 : 3 AP Reissa Poznań
Promień Krzywiń 2 : 2 Przemysław Poznań
Piast Poniec 1 : 1 Grom Plewiska
PKS Racot 3 : 3 Stella Luboń
Pogoń Śmigiel 0 : 3 Grom Wolsztyn
Lipno Stęszew 4 : 2 Rawia Rawicz
Orkan Chorzemin 0 : 4 Korona Piaski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
Grom Plewiska 6 : 0 Patria Buk
AP Reissa Poznań 3 : 0 Pogoń Śmigiel
Rawia Rawicz 3 : 4 Płomień Przyprostynia
Grom Wolsztyn 2 : 5 Orkan Chorzemin
Sokół Pniewy 0 : 1 PKS Racot
Korona Piaski 3 : 3 Kania Gostyń
Stella Luboń 3 : 2 Piast Poniec
Przemysław Poznań 0 : 6 Lipno Stęszew
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
Lipno Stęszew 4 : 0 Promień Krzywiń
Pogoń Śmigiel 2 : 2 Grom Plewiska
Patria Buk 0 : 3 Stella Luboń
PKS Racot 3 : 2 Rawia Rawicz
Kania Gostyń 3 : 0 Grom Wolsztyn
Piast Poniec 5 : 0 Sokół Pniewy
Orkan Chorzemin 0 : 1 AP Reissa Poznań
Płomień Przyprostynia 7 : 1 Przemysław Poznań
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
Piast Poniec 0 : 1 Rawia Rawicz
Promień Krzywiń 3 : 2 Płomień Przyprostynia
Grom Wolsztyn 1 : 4 Korona Piaski
Grom Plewiska 1 : 2 Orkan Chorzemin
Sokół Pniewy 4 : 0 Patria Buk
Stella Luboń 4 : 2 Pogoń Śmigiel
AP Reissa Poznań 2 : 2 Kania Gostyń
Przemysław Poznań 2 : 0 PKS Racot
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 31

Gospodarze Wynik
Piast Poniec 0 : 3 Przemysław Poznań
Pogoń Śmigiel 1 : 2 Sokół Pniewy
Płomień Przyprostynia 3 : 3 Lipno Stęszew
Korona Piaski 6 : 2 AP Reissa Poznań
PKS Racot 2 : 1 Promień Krzywiń
Patria Buk 1 : 5 Rawia Rawicz
Orkan Chorzemin 0 : 4 Stella Luboń
Kania Gostyń 3 : 2 Grom Plewiska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 32

Gospodarze Wynik
Sokół Pniewy 2 : 3 Orkan Chorzemin
Grom Plewiska 1 : 3 Korona Piaski
Przemysław Poznań 4 : 1 Patria Buk
Lipno Stęszew 4 : 0 PKS Racot
AP Reissa Poznań 3 : 1 Grom Wolsztyn
Rawia Rawicz 4 : 0 Pogoń Śmigiel
Stella Luboń 1 : 2 Kania Gostyń
Promień Krzywiń 1 : 3 Piast Poniec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 33

Gospodarze Wynik
Pogoń Śmigiel 0 : 2 Przemysław Poznań
Patria Buk 3 : 0 Promień Krzywiń
Orkan Chorzemin 0 : 0 Rawia Rawicz
Grom Wolsztyn 3 : 4 Grom Plewiska
PKS Racot 2 : 2 Płomień Przyprostynia
Kania Gostyń 1 : 1 Sokół Pniewy
Piast Poniec 5 : 1 Lipno Stęszew
Korona Piaski 1 : 2 Stella Luboń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 34

Gospodarze Wynik
Promień Krzywiń 1 : 1 Pogoń Śmigiel
Płomień Przyprostynia 4 : 0 Piast Poniec
Przemysław Poznań 1 : 0 Orkan Chorzemin
Grom Plewiska 1 : 6 AP Reissa Poznań
Stella Luboń 4 : 2 Grom Wolsztyn
Sokół Pniewy 1 : 3 Korona Piaski
Lipno Stęszew 6 : 3 Patria Buk
Rawia Rawicz 2 : 2 Kania Gostyń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Spotkania

Tabela

KKS Wiara Lecha

Sezon: 2020/2021

5. Liga

M Pkt BB
1 Herb klubu Korona Piaski Korona Piaski 34 79 71
2 Herb klubu Kania Gostyń Kania Gostyń 34 77 47
3 Herb klubu AP Reissa Poznań AP Reissa Poznań 34 70 54
4 Herb klubu Lipno Stęszew Lipno Stęszew 34 69 45
5 Herb klubu Przemysław Poznań Przemysław Poznań 34 58 13
6 Herb klubu Rawia Rawicz Rawia Rawicz 34 55 18
7 Herb klubu KKS Wiara Lecha KKS Wiara Lecha 34 53 -9
8 Herb klubu Płomień Przyprostynia Płomień Przyprostynia 34 49 5
9 Herb klubu Stella Luboń Stella Luboń 34 47 2
10 Herb klubu Orkan Chorzemin Orkan Chorzemin 34 47 0
11 Herb klubu PKS Racot PKS Racot 34 42 -25
12 Herb klubu Grom Plewiska Grom Plewiska 34 41 -3
13 Herb klubu Promień Krzywiń Promień Krzywiń 34 41 -22
14 Herb klubu Sokół Pniewy Sokół Pniewy 34 40 -10
15 Herb klubu Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 34 34 -31
16 Herb klubu Piast Poniec Piast Poniec 34 30 -23
17 Herb klubu Patria Buk Patria Buk 34 25 -66
18 Herb klubu Pogoń Śmigiel Pogoń Śmigiel 34 10 -66
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

KKS Wiara Lecha

Kolejka: 22

Pogoń Śmigiel  0 : Patria Buk
Orkan Chorzemin  4 : Piast Poniec
Przemysław Poznań  2 : Grom Plewiska
Kania Gostyń  2 : PKS Racot
Korona Piaski  2 : Płomień Przyprostynia
Stella Luboń  1 : Rawia Rawicz
Grom Wolsztyn  3 : Lipno Stęszew
AP Reissa Poznań  7 : Promień Krzywiń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 218

Liczba odwiedzin łącznie: 509333

Statystyki Szczegółowe

LikeBox

Kalendarium

Social Media