2019-05-22 14:44  -  Drużyna Wiary Lecha

Kibole lepsi od lidera

Kibole lepsi od lidera
Herb klubu KKS Wiara Lecha
Herb klubu Pogoń Lwówek

KKS Wiara Lecha

vs

Pogoń Lwówek

1

:

0

Wiara Lecha w meczu 26. kolejki Ligi Międzyokręgowej pokonała Pogoń Lwówek 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Dawid Kaczmarek.

Pojedynek na szczycie Ligi Międzyokręgowej rozpoczął się od ataków Pogoni Lwówek. Już w drugiej minucie napastnik gości spudłował w dogodnej sytuacji. Kolejne fragmenty spotkania również należały do lidera, którego zawodnicy razili nieskutecznością. To co nie udało się Pogoni udało się Wiarze Lecha. Dawid Kaczmarek w 28. minucie dał prowadzenie Kibolom. Skrzydłowy DWL w polu karnym minął obrońcę i znalazł się przed bramkarzem gości, po czym skierował piłkę mocnym strzałem pod poprzeczkę. Do końca pierwszej odsłony i przez większą część drugiej połowy Wiara Lecha dominowała. Lechici szczególnie po zmianie stron grali z ogromną determinacją i zaangażowaniem co przekładało się na wiele sytuacji podbramkowych. Kibolom nie udało się jednak podwyższyć prowadzenia. W końcówce spotkania dużą przewagę osiągnęła Pogoń. W najlepszej sytuacji zawodnik gości nie potrafił skierować piłki do pustej bramki z kilku metrów. Pomimo ataków całą drużyną włącznie z golkiperem klub z Lwówka nie doprowadził do wyrównania i po końcowym gwizdku Kibole mogli unieść ręce w geście triumfu.

W następnym pojedynku Wiara Lecha zagra z LZS-em Stare Oborzyska. Wyjazdowy pojedynek Kiboli odbędzie się w sobotę 25 maja o godzinie 14:00.

Widzów: ok. 120

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2019-05-18 19:00
Gospodarze:
KKS Wiara Lecha
Goście:
Pogoń Lwówek

Skład:

Zawodnik Pozycja Czas Zmiennik
Michał Pecold bramkarz
Dominik Bednarek obrońca
Maciej Łaszyński obrońca
Sławomir Makowski obrońca
Stanisław Makowski obrońca
Dawid Kaczmarek pomocnik
Jakub Pawlaczyk pomocnik
Jan Makowski pomocnik
Tomasz Smura pomocnik
Filip Zborowski obrońca/pomocnik
Maciej Smuniewski obrońca/pomocnik

Ławka rezerwowych:

Mateusz Bednarek, Oskar Sassek-Ławniczak, Maciej Makowski, Kacper Szulc, Jakub Nowak, Piotr Makowski, Hubert Waliszak