2019-05-22 14:44  -  Drużyna Wiary Lecha

Pogoń Lwówek

1

:

0

Wiara Lecha w meczu 26. kolejki Ligi Międzyokręgowej pokonała Pogoń Lwówek 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Dawid Kaczmarek.

Pojedynek na szczycie Ligi Międzyokręgowej rozpoczął się od ataków Pogoni Lwówek. Już w drugiej minucie napastnik gości spudłował w dogodnej sytuacji. Kolejne fragmenty spotkania również należały do lidera, którego zawodnicy razili nieskutecznością. To co nie udało się Pogoni udało się Wiarze Lecha. Dawid Kaczmarek w 28. minucie dał prowadzenie Kibolom. Skrzydłowy DWL w polu karnym minął obrońcę i znalazł się przed bramkarzem gości, po czym skierował piłkę mocnym strzałem pod poprzeczkę. Do końca pierwszej odsłony i przez większą część drugiej połowy Wiara Lecha dominowała. Lechici szczególnie po zmianie stron grali z ogromną determinacją i zaangażowaniem co przekładało się na wiele sytuacji podbramkowych. Kibolom nie udało się jednak podwyższyć prowadzenia. W końcówce spotkania dużą przewagę osiągnęła Pogoń. W najlepszej sytuacji zawodnik gości nie potrafił skierować piłki do pustej bramki z kilku metrów. Pomimo ataków całą drużyną włącznie z golkiperem klub z Lwówka nie doprowadził do wyrównania i po końcowym gwizdku Kibole mogli unieść ręce w geście triumfu.

W następnym pojedynku Wiara Lecha zagra z LZS-em Stare Oborzyska. Wyjazdowy pojedynek Kiboli odbędzie się w sobotę 25 maja o godzinie 14:00.

Widzów: ok. 120

2019-05-18 19:00