2019-05-23 19:03  -  Drużyna Wiary Lecha

Duszyczki grają o zwycięstwo w lidze

Duszyczki grają o zwycięstwo w lidze

W niedzielę 26 maja odbędzie się siódma kolejka młodzieżowych rozgrywek. Drużyny młodzieżowe Wiary Lecha zagrają ponownie na wyjeździe. Młodzików czeka wojaż do Śremu, Duszyczki zagrają w Poznaniu z SKS 13.

Obie młodzieżowe drużyny WL zagrają ważne pojedynki. Młodzicy czekają na mecz ostatniej szansy, który wyjaśni czy zagrają w kolejnych spotkaniach o podium czy też o przysłowiową pietruszkę. O 10:00 rozpoczną potyczkę z Wartą Śrem, z którą w pierwszej rundzie wiosny przegrali … walkowerem. O zwycięstwo będzie ciężko, gdyż rywal zajmuje drugie miejsce w tabeli i ma pięć punktów przewagi nad piątą Wiarą Lecha, która wygrała jedynie na inaugurację, a w ostatnich dwóch meczach dwukrotnie przegrywała do zera.

Cztery godziny po młodzikach swój mecz rozpoczną orlicy. Będzie to najważniejszy mecz w historii rocznika 2009, który w Wiarze Lecha funkcjonuje od lutego bieżącego roku. Najmłodsze Duszyczki zagrają o mistrzostwo swojej grupy, a to zapewni im jedynie zwycięstwo w Poznaniu nad Trzynastką. W pierwszym meczu pomiędzy obiema drużynami, który został rozegrany w Robakowie Wiara Lecha wygrała 10:2.

Terminy meczów młodzieżowych grup Wiara Lecha

26.05, godz. 10:00 – Warta Śrem – Wiara Lecha (młodzicy)

26.05, godz. 14:00 – SKS 13 Poznań – Wiara Lecha (orlicy)