2019-07-18 09:35  -  KKS Wiara Lecha

Z Sokołem w niedzielę o 16

Z Sokołem w niedzielę o 16

Pierwszy mecz kontrolny podczas letnich przygotowań Wiara Lecha rozegra w Pniewach z Sokołem. Sparing odbędzie się w niedzielę 21 lipca o godzinie 16 na stadionie czwartoligowca.

Wiara Lecha 15 lipca rozpoczęła przygotowania do sezonu 2019/2020. Po czterech treningach Kibole w sobotę pojadą do Gliwic na mecz Lecha z Piastem, a intensywny tydzień zakończą dzień później w Pniewach. Spotkanie kontrolne zostanie rozegrane na stadionie Sokoła 21 lipca o godzinie 16:00.

Drużynę kibiców Lecha Poznań w Pniewach poprowadzi duet trenerski Maciej Łaszyński – Jarosław Araszkiewicz. Dla zawodnika DWL będzie to debiut w tej roli. Popularny Araś miał już okazję prowadzić Wiarę Lecha jako trener. Raz w sparingu i raz w meczu ligowym. W poprzednim sezonie był szkoleniowcem Kiboli przy okazji domowego pojedynku z Akademią Reissa.

Oprócz meczu z czwartoligowcem Wiarę Lecha czekają jeszcze dwa sparingi. 28 lipca o godzinie 16 zagrają w Czarnkowie z beniaminkiem piątej ligi – miejscową Notecią, a okres przygotowawczy zakończą grą kontrolną przeciwko Sparcie Oborniki, która na co dzień występuje na tym samym poziomie, ale w innej grupie. Ostatni sparing odbędzie się w niedzielę 4 sierpnia. Godzina meczu nie jest jeszcze znana.