2019-08-09 10:47  -  KKS Wiara Lecha

ElnetSat sp.z o.o. sponsorem premium Wiary Lecha!

ElnetSat sp.z o.o. sponsorem premium Wiary Lecha!

W styczniu zostali sponsorem biznes, pół roku później są już wyżej w piramidzie partnerów Wiary Lecha. ElnetSat od nowego sezonu będzie widoczny z tyłu niebiesko-białych trykotów. Logotyp pozostanie także na nogawce spodenek.

ElnetSat sp.z o.o. od najbliższego meczu z Akademią Reissa w Grodzisku Wielkopolskim będzie bardziej widoczny. Logotyp firmy nie zniknie z nogawki spodenek, ale pojawi się również z tyłu koszulki pod numerem zawodnika. Umowa z Wiarą Lecha została podpisana na sezon 2019/2020.

ElnetSat to przykład firmy, która nie tylko wspiera nas finansowo. Jej przedstawiciele starają się być na każdym meczu z udziałem naszej kibolskiej drużyny. Widzą efekty ciężkiej pracy u zawodników, z którymi nie raz stają ramię w ramię na sektorze gości na meczach Lecha. Cieszymy się, że tak solidna firma nie tylko podpisała z nami umowę na kolejny sezon, ale również postanowiła być wyżej w hierarchii sponsorów – powiedział Paweł Piestrzyński, prezes Stowarzyszenia Wiara Lecha.
Zespół kibiców Lecha Poznań to drużyna, która postawiła na rozwój i ma duże chęci do osiągania najwyższych celów. Cechuje ich przede wszystkim pasja i dążenie do zwycięstwa za wszelką cenę, co pokazywali nie raz - powiedział Maciej Andersz, członek zarządu ElnetSat-u. Ten zespół zdobył nasze serca i obecnie nie wyobrażamy sobie byśmy nie wsparli DWL w kolejnym sezonie, który miejmy nadzieję będzie przełomowy – dodał Sebastian Krzyżostaniak, prezes ElnetSat-u, firmy wspierającej Wiarę Lecha od początku roku.

ElnetSat  sp.z o.o. jest firmą, która działa na rynku elektroinstalacyjnym i telekomunikacyjnym. Obecnie sponsor premium Wiary Lecha rozwija się na szeroką skalę w branży telekomunikacyjnej w technologii światłowodowej. Siedziba firmy mieści się przy ulicy Bukowskiej w Poznaniu.

  • Strona internetowa – kliknij tutaj
  • Profil na facebook – kliknij tutaj