2019-09-13 22:37  -  KKS Wiara Lecha

Pierwsze wyjazdy

Pierwsze wyjazdy

Dwa wyjazdowe mecze czekają młodzieżowe zespoły Wiary Lecha. Oba zostaną rozegrane w sobotę. Orlicy udadzą się do Poznania na mecz z Orlikiem, natomiast trampkarze zagrają w Śremie z UKS-em.

Pierwsi na plac gry wyjdą orlicy. Już o 9 na boisku na osiedlu Orła Białego zmierzą się z drugim zespołem poznańskiego Orlika. Będzie to trzecia potyczka obu zespołów w tym roku. W zeszłym sezonie dwukrotnie lepsze były Duszyczki, które pokonały rywali dwa razy po 4:3. Dla obu drużyn będzie to trzeci mecz w obecnej kampanii. W poprzedniej kolejce orlicy Wiary Lecha zrehabilitowali się za porażkę na inaugurację i pokonali Trzynastkę aż 17:1. Poznański Orlik ma na koncie dwie przegrane – 0:26 z LPFA i 6:8 z Koziołkiem.

O godzinie 13:00 w Śremie zagrają trampkarze. Niebiesko-białych podejmie UKS, który ma na koncie rozegrany jeden mecz - przegrany 0:3 z Olimpem Poznań. Podobnie jak UKS Wiara Lecha również rozegrała jedno spotkanie, w którym także nie strzeliła gola. Młodzi Lechici mają jednak zaliczone trzy trafienia, lecz po zwycięstwie walkowerem nad WAP-em Poznań.

W obu meczach drużyny nie będzie mógł prowadzić trener młodzieżowych zespołów Wiary Lecha – Piotr Borowski. Zastąpią go trenerzy pierwszego zespołu. Orlików poprowadzi Maciej Łaszyński, natomiast trampkarzy Jarosław Wróblewski.