2019-09-24 15:03  -  KKS Wiara Lecha

Remis z LPFA

Remis z LPFA

Orlicy Wiary Lecha zremisowali na boisku w Robakowie z LPFA Bułgarska Poznań 3:3. Duszyczki zachowały trzecią lokatę w tabeli.

Sporych emocji dostarczyły niebiesko-białe derby, które zostały rozegrane w Robakowie. Akademia Lecha Poznań dwa razy wychodziła na prowadzenie – w 5 min wygrywała 1:0, w 27 min 2:1. Dwukrotnie skutecznie odpowiedziały Duszyczki i dwukrotnie za sprawą Igora Tabora. W 33 min było 3:2 dla Wiary Lecha. Gola zdobyła niezawodna Marianna Jeske-Choińska. LPFA dopięła swego w końcówce pojedynku i wyrównała stan gry, dzięki czemu mecz zakończył się remisem 3:3.

Podział punktów wykorzystał Koziołek Poznań, który wygrał czwarty mecz na jesień i z przewagą pięciu oczek prowadzi w tabeli. Druga jest LPFA, trzecie Duszyczki – oba zespoły mają siedem punktów.

W następnej kolejce do gry wrócą trampkarze, których czeka pojedynek z Olimpem Poznań. Ich mecz odbędzie się w sobotę 28 września o godzinie 13:30 na boisku rywala. Duszyczki dzień później zmierzą się z liderującym w tabeli Koziołkiem Poznań. Mecz odbędzie się na boisku ośrodka Przywodnego na poznańskich Ratajach o 10:30.

4. kolejka III ligi okręgowej

Wiara Lecha Robakowo – LPFA Bułgarska Poznań 3:3 (1:1) (Igor Tabor 2, Marianna Jeske-Choińska)