Noteć Czarnków

3

:

2

90' KKS Wiara Lecha Dawid Kaczmarek
39' Noteć Czarnków
30' KKS Wiara Lecha Krzysztof Szenfeld
23' KKS Wiara Lecha Daniel Mankiewicz
14' Noteć Czarnków

Wiara Lecha po wyrównanym meczu pokonała Noteć Czarnków 3:2. Bramki dla Kiboli zdobyli Daniel Mankiewicz, Krzysztof Szenfeld oraz Dawid Kaczmarek. Był to czwarty sparing kibiców Lecha Poznań.

Mecz, szczególnie w pierwszej odsłonie mógł się podobać. Oba zespoły zdobyły w pierwszych 45 minutach łącznie cztery gole. Pierwsi do głosu doszli zawodnicy Noteci, którzy w 14. minucie wyszli na prowadzenie. Na odpowiedź ze strony Kiboli nie trzeba było długo czekać. Po dziewięciu minutach był już remis, a wszystko za sprawą Daniela Mankiewicza, który po dograniu ze skrzydła skierował piłkę do siatki. Wiara Lecha poczuła wiatr w żaglach i w 30. minucie ponownie znalazła drogę do bramki. Tym razem na listę strzelców wpisał się Krzysztof Szenfeld. Noteć szybko odrobiła straty. W 39. minucie goście zdobyli gola wyrównującego. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie i pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2. Na drugą część meczu szkoleniowiec DWL do gry desygnował  pięciu nowych zawodników. Po zmianie stron obie drużyny skupiły się głównie na grze obronnej. Miało to wpływ na liczbę bramek. Padł jeden gol – zwycięski dla Lechitów. W 90. minucie wynik spotkania ustalił Dawid Kaczmarek.

W następnym meczu kontrolnym Kibole zagrają z Canarinhos Skórzewo. Będzie to piąty sparing Wiary Lecha. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku przy ulicy Bułgarskiej (pod balonem) w piątek, 21 lutego o godzinie 20:20.

2020-02-15 20:20