2020-07-04 18:03  -  KKS Wiara Lecha

JTC sponsorem strategicznym Wiary Lecha

JTC sponsorem strategicznym Wiary Lecha

Nowym sponsorem strategicznym KKS Wiary Lecha została firma JTC. Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2020/2021. Logotyp partnera DWL pojawi się na przodzie koszulek meczowych.

Poznańska firma JTC od ponad 6 lat jest partnerem technologicznym Lecha Poznań. Nowy sponsor drużyny kiboli Kolejorza wspierał już inicjatywy kibicowskie. W najbliższym sezonie na pomoc będzie mogła liczyć występująca w V lidze KKS Wiara Lecha.

Mówisz Poznań, myślisz Lech. Mówisz Lech, to myślisz Kibole. To siła Kolejorza. Dobrze zorganizowani, o czym świadczą znakomite oprawy, wypełnione sektory gości na innych stadionach. Ci kibice założyli też własny klub, w którym grają … sami kibice. To ewenement na skalę światową i ten ewenement postanowiłem wesprzeć jako prawdziwy kibic Lecha – powiedział właściciel firmy JTC, Jacek Trzeciak.
Przed nami kolejny sezon i kolejny etap, a będzie nim współpraca z partnerem Lecha – firmą JTC. Nasza drużyna jest coraz bardziej rozpoznawalna. Nie opadamy na laurach, tylko cały czas ciężko pracujemy. Na każdym poziomie chcemy być lepsi. Stawiamy następny krok. Pozyskaliśmy mocnego partnera, za sterami, którego zasiada kibic Lecha z krwi i kości. Zrobimy wszystko by osiągnąć sukces – powiedział prezes Stowarzyszenia Wiara Lecha, Paweł Piestrzyński.

JTC działa na rynku IT od 1993 roku . Dostarcza polskim przedsiębiorcom nowoczesne i kompleksowe rozwiązania informatyczne o najwyższej jakości i w satysfakcjonującej cenie. Na początku swojej działalności firma JTC zajmowała się sprzedażą sprzętu komputerowego. Kolejnym etapem było wprowadzenie oferty outsourcingu usług informatycznych. JTC był jedną z pierwszych polskich firm, która realizowała nowatorską usługę. Następnie został poszerzony zakres i jakość usług – sponsor strategiczny Wiary Lecha zdobył autoryzację wiodących producentów sprzętu, oprogramowania i okablowania strukturalnego. Szybki rozwój umożliwił realizację dużych zamówień publicznych.

Strona internetowa JTC – kliknij TUTAJ

Profil fb JTC – kliknij TUTAJ i polub profil naszego nowego sponsora strategicznego