2020-07-11 20:50  -  KKS Wiara Lecha

Romar nadal z Wiarą Lecha

Romar nadal z Wiarą Lecha

Firma Romar w najbliższym sezonie również będzie wspierała drużynę piłkarską Wiary Lecha. Logotyp firmy podobnie jak w poprzedniej kampanii będzie widoczny na spodenkach meczowych.

Romar wspierał Wiarę Lecha w sezonie 2016/2017, gdy jako jedna z pierwszych firm dołączyła do projektu Kibolski Klub Sponsora. Kolejnym krokiem było zostanie sponsorem biznes i pojawienie się logotypu na spodenkach meczowych. Współpraca będzie kontynuowana także w sezonie 2020/2021.

Byli z nami w najtrudniejszym momencie, byli z nami także podczas niepełnego sezonu. Romar pomimo ciężkich czasów, które nastały nadal pozostanie naszym sponsorem. Doceniamy taką postawę.  – mówi Paweł Piestrzyński, prezes Wiary Lecha.
Jestem kibicem Kolejorza od lat i nie wyobrażam sobie, żeby w tym okresie nie wesprzeć kolegów po szalu. Cieszę się, że możemy dołożyć małą cegiełkę do rozwoju Wiary Lecha  – powiedział Mariusz Przech, jeden z właścicieli firmy Romar.
Na niebiesko-białą rodzinę zawsze można liczyć. Wielokrotnie kibice Kolejorza pokazali, że potrafią sobie pomagać i nie jest nam to obce. Rozpoczynamy trzeci sezon wsparcie Wiary Lecha. Mamy nadzieję, że ten będzie najlepszy. Za całą drużynę trzymamy mocno kciuki – dodał drugi właściciel nowego sponsora biznes, Roman Chajec.

PPHU Romar działa w branży budowlanej. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Pniewskiej w Poznaniu.