2020-11-05 11:08  -  KKS Wiara Lecha

Piekarnia-Cukiernia Nowaczyk partnerem meczu

Piekarnia-Cukiernia Nowaczyk partnerem meczu

Na najbliższym meczu z Płomieniem Przyprostynia Wiarę Lecha wesprze Piekarnia-Cukiernia Nowaczyk. Partner meczowy Lechitów przygotował słodką niespodziankę na ten pojedynek.

Piekarnia-Cukiernia Nowaczyk to tradycyjny zakład rzemieślniczy położony w Dopiewie koło Poznania. Na poznańskim rynku działa już od ponad trzydziestu lat. W swojej bardzo szerokiej gammie produktów oferuje zarówno tradycyjne chleb wypiekany na prawdziwym zakwasie, jak i niekonwencjonalne połączenia bułek ze szpinakiem, czy też z pomidorami. Ponadto w ofercie znajdą Państwo również wysokiej jakości torty i ciasta deserowe, do których produkcji używane są tylko naturalne składniki, a zaangażowanie doskonałych cukierników sprawia, że w parze z wyśmienitym smakiem idzie również nietuzinkowy wygląd.

Pomimo niedużych rozmiarów zakładu, który zatrudnia około 60 osób, produkty można znaleźć w wielu punktach w Poznaniu i okolicach. Począwszy od sklepów firmowych w Dopiewie, w Poznaniu na ul. Łozowej oraz ul. Wagi/Chartowo, po wszystkie poznańskie sklepy „Piotr i Paweł”, większość sklepów „Chata Polska”, „PSS Społem” i wiele innych sklepów prywatnych.

Piekarnia-Cukiernia Nowaczyk będzie czwartą firmą, która postanowił wesprzeć drużynę kibiców Lecha Poznań przy okazji pojedynczego pojedynku. Tym razem przypadło na pierwszy listopadowy mecz Wiary Lecha, który zostanie rozegrany w sobotę 7 listopada o godzinie 19:00. Rywalem Kiboli będzie Płomień Przyprostynia.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej partnera meczu Wiary Lecha z Płomieniem Przyprostynia – kliknij tutaj oraz polubienia profilu w social mediach – facebook, instagram.