2020-11-12 21:27  -  KKS Wiara Lecha

Wiara Lecha rozpoczęła listopadową kampanię

Wiara Lecha rozpoczęła listopadową kampanię

Wiara Lecha rozpoczęła listopadową kampanię. Seniorzy wygrywają ważny mecz z Płomieniem Przyprostynia. Młodzicy niespodziewanie remisują z Orkanem Konarzewo.

#ExpressDWL odcinek 12 (92)

 1. W meczu 15. kolejki V ligi Wiara Lecha pokonał Płomienia Przyprostynia 2:0. Bramki dla DWL zdobywali Dawid Kaczmarek i Kacper Dolski.
 2. Po 15. kolejkach Wiara Lecha zajmuje szóste miejsce ze stratą 10 pkt do prowadzącej Korony Piaski.
 3. Wiara Lecha przełamała serię dwóch meczów bez zwycięstwa.
 4. Wiara Lecha rozegrała 60. mecz w V lidze i 140. mecz na szóstym poziomie rozgrywkowym.
 5. W 16. kolejce V ligi Wiara Lecha podejmie przy Gdańskiej Akademię Reissa Poznań. Pojedynek odbędzie się w sobotę 14 listopada o godzinie 14:00.
 6. Sędzią głównym meczu Wiara Lecha – Akademia Reissa Poznań będzie Krzysztof Pospiech z Grabonóg. Na liniach pomagać mu będą Rafał Kozioł z Gostynia i Tomasz Węglarz z Bułakowa.
 7. W rozgrywkach młodzików Wiara Lecha zremisowała u siebie z Orkanem Konarzewo 2:2.
 8. W 10. kolejce lig młodzieżowych Wiara Lecha rozegra dwa mecze. Trampkarze podejmą w Robakowie Olimp Poznań, młodzików czeka wyjazd do Lubonia na pojedynek ze Szkołą Futbolu. Oba spotkania odbędą się w sobotę 14 listopada. Trampkarze zagrają o 13:45, młodzicy o 9:00.
 9. Koszykarze Wiary Lecha w 6. kolejce III ligi udadzą się do Międzychodu na pojedynek z miejscowym Sokołem. Mecz odbędzie się w sobotę 14 listopada o godzinie 13:00.
 10. Występy byłych zawodników Wiary Lecha:
 • Michał Niedźwiedzki (Jarota Jarocin, III liga) – wszedł w 64 min meczu z Radunią Stężyca (0:3), zagrał 90 min, strzelił bramkę i zanotował asystę w meczu z Chemikiem Police (3:0);
 • Robert Kaczmarek (GKS Dopiewo, IV liga) – brak w kadrze na mecz z Odolanovią Odolanów (0:3), cały mecz z Obrą Kościan na ławce rezerwowych (1:5);
 • Wojciech Kuznowicz (Stal Pleszew, V liga) – brak w kadrze na mecz z Piastem Kobylin (3:0), wszedł w 75 min meczu rezerw z Liskowiakiem Lisków (1:2);
 • Szymon Buko (Sokół Mieścisko, A-klasa) – brak w kadrze na mecz z Piastem Łubowo (1:0);
 • Mateusz Nowak (RKS Radliczyce, A-klasa) – zagrał 90 min w meczu z Orłami Zagórów (1:0);
 • Przemysław Zamęcki (GKS Gułtowy, B-klasa) – zagrał 90 min w meczu z KS Uchorowo (2:0).

---

 • Jarosław Wróblewski (Lechia Kosztyn, V liga) – prowadzona przez niego Lechia Kostrzyn przegrała w meczu z Czarnymi Czerniejewo (0:2).