2020-11-12 21:37  -  KKS Wiara Lecha

RWAutosport partnerem dnia meczowego

RWAutosport partnerem dnia meczowego

Wypożyczalnia samochodów sportowych RWAutosport wesprze zespół kibiców Lecha Poznań przy okazji najbliższego meczu z Akademią Reissa Poznań. Najlepszy zawodnik derbów w szeregach Wiary Lecha w nagrodę za dobry występ będzie miał okazję wypróbować jedno auto z wypożyczalni przez 24 godziny.

Poznańska firma RWAutosport oferuje możliwość wynajmu samochodów sportowych w zdecydowanie niższej cenie niż u konkurencji. Dla wygody klienta auta są dostarczane i odbierane ze wskazanych adresów w Poznaniu i okolicach o każdej możliwej godzinie. Firma jest dyspozycyjna w każdy dzień i święto. Na życzenie klientów wynajęte samochody można wykorzystywać do celów marketingowych – w tym celu RWAutosport oferuje przygotowanie oklejonego pojazdu – oraz do jazdy torowej. Partner najbliższego Wiary Lecha oferuje szeroką gamę sportowych aut, które są w 100% sprawnymi pojazdami.

RWAutosport wesprze Wiarę Lecha przy okazji meczu z Akademią Reissa, który odbędzie się w sobotę 14 listopada o godzinie 14:00. Dla najlepszego zawodnika grającego w niebiesko-białych barwach została przygotowana nagroda – wypożyczenia samochodu na jedną dobę.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej partnera – www.rwautosport.pl oraz do obserwowania profili w mediach społecznościowych – facebook, instagram.

  • Adres firmy: ul. Szyperska 10a, 61-754 Poznań
  • Mail: kontakt@rwautosport.pl
  • Telefon: 535 202 044, 796 560 890