Terminarz

Drużyna: KKS Wiara Lecha

Sezon: Sezon 2018/2019

Liga: Liga Międzyokręgowa

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Orla Jutrosin 0 : 4 Orkan Chorzemin
Pogoń Śmigiel 1 : 3 Korona Piaski
PKS Racot 1 : 3 Kania Gostyń
Rawia Rawicz 0 : 2 GKS Dopiewo
Lipno Stęszew 2 : 1 LZS Stare Oborzyska
Promień Krzywiń 1 : 1 Grom Plewiska
Płomień Przyprostynia 1 : 5 Pogoń Lwówek
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne 2 : 2 Orkan Chorzemin
Grom Plewiska 0 : 0 Pogoń Śmigiel
Promień Krzywiń 1 : 0 GKS Dopiewo
Pogoń Lwówek 1 : 1 PKS Racot
LZS Stare Oborzyska 0 : 1 Płomień Przyprostynia
Korona Piaski 4 : 1 Lipno Stęszew
Kania Gostyń 6 : 1 Orla Jutrosin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
Orla Jutrosin 0 : 3 Pogoń Lwówek
Pogoń Śmigiel 2 : 3 GKS Dopiewo
Rawia Rawicz 3 : 0 Akademia Reissa Tarnowo Podgórne
PKS Racot 3 : 0 LZS Stare Oborzyska
Płomień Przyprostynia 0 : 0 Korona Piaski
Orkan Chorzemin 1 : 1 Kania Gostyń
Lipno Stęszew 0 : 0 Grom Plewiska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
LZS Stare Oborzyska 1 : 1 Orla Jutrosin
Grom Plewiska 1 : 2 Płomień Przyprostynia
Pogoń Lwówek 4 : 2 Orkan Chorzemin
Korona Piaski 5 : 1 PKS Racot
Rawia Rawicz 3 : 0 Promień Krzywiń
Lipno Stęszew 2 : 2 GKS Dopiewo
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne 0 : 0 Kania Gostyń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
Pogoń Śmigiel 0 : 3 Rawia Rawicz
Orla Jutrosin 0 : 0 Korona Piaski
PKS Racot 0 : 4 Grom Plewiska
Kania Gostyń 0 : 2 Pogoń Lwówek
Orkan Chorzemin 3 : 2 LZS Stare Oborzyska
Płomień Przyprostynia 0 : 1 GKS Dopiewo
Promień Krzywiń 3 : 2 Akademia Reissa Tarnowo Podgórne
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
Grom Plewiska 3 : 0 Orla Jutrosin
Korona Piaski 4 : 5 Orkan Chorzemin
LZS Stare Oborzyska 2 : 3 Kania Gostyń
Rawia Rawicz 0 : 0 Lipno Stęszew
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne 0 : 1 Pogoń Lwówek
Promień Krzywiń 4 : 0 Pogoń Śmigiel
GKS Dopiewo 3 : 6 PKS Racot
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
Lipno Stęszew 0 : 0 Promień Krzywiń
Pogoń Lwówek 4 : 0 LZS Stare Oborzyska
Orla Jutrosin 0 : 2 GKS Dopiewo
Pogoń Śmigiel 2 : 2 Akademia Reissa Tarnowo Podgórne
Kania Gostyń 3 : 1 Korona Piaski
Płomień Przyprostynia 2 : 0 Rawia Rawicz
Orkan Chorzemin 1 : 4 Grom Plewiska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
Grom Plewiska 1 : 1 Kania Gostyń
GKS Dopiewo 4 : 1 Orkan Chorzemin
Korona Piaski 1 : 4 Pogoń Lwówek
Rawia Rawicz 3 : 4 PKS Racot
Promień Krzywiń 1 : 2 Płomień Przyprostynia
Pogoń Śmigiel 3 : 1 Lipno Stęszew
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne 2 : 0 LZS Stare Oborzyska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
LZS Stare Oborzyska 2 : 4 Korona Piaski
Kania Gostyń 1 : 0 GKS Dopiewo
Orla Jutrosin 2 : 2 Rawia Rawicz
Pogoń Lwówek 2 : 0 Grom Plewiska
Płomień Przyprostynia 3 : 1 Pogoń Śmigiel
PKS Racot 2 : 0 Promień Krzywiń
Lipno Stęszew 0 : 6 Akademia Reissa Tarnowo Podgórne
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
Grom Plewiska 5 : 1 LZS Stare Oborzyska
GKS Dopiewo 0 : 0 Pogoń Lwówek
Rawia Rawicz 1 : 0 Orkan Chorzemin
Pogoń Śmigiel 0 : 2 PKS Racot
Promień Krzywiń 3 : 0 Orla Jutrosin
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne 1 : 0 Korona Piaski
Lipno Stęszew 0 : 2 Płomień Przyprostynia
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
LZS Stare Oborzyska 1 : 4 GKS Dopiewo
Orla Jutrosin 3 : 1 Pogoń Śmigiel
Korona Piaski 0 : 1 Grom Plewiska
Kania Gostyń 0 : 4 Rawia Rawicz
Orkan Chorzemin 1 : 1 Promień Krzywiń
Płomień Przyprostynia 0 : 0 Akademia Reissa Tarnowo Podgórne
PKS Racot 2 : 0 Lipno Stęszew
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
Rawia Rawicz 0 : 3 Pogoń Lwówek
Pogoń Śmigiel 0 : 0 Orkan Chorzemin
GKS Dopiewo 2 : 0 Korona Piaski
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne 2 : 1 Grom Plewiska
Promień Krzywiń 2 : 1 Kania Gostyń
Lipno Stęszew 1 : 0 Orla Jutrosin
Płomień Przyprostynia 1 : 1 PKS Racot
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
Kania Gostyń 0 : 0 Pogoń Śmigiel
Pogoń Lwówek 0 : 0 Promień Krzywiń
Orla Jutrosin 0 : 2 Płomień Przyprostynia
LZS Stare Oborzyska 3 : 2 Rawia Rawicz
Grom Plewiska 1 : 2 GKS Dopiewo
Orkan Chorzemin 3 : 1 Lipno Stęszew
PKS Racot 0 : 1 Akademia Reissa Tarnowo Podgórne
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
Pogoń Śmigiel 2 : 0 Pogoń Lwówek
PKS Racot 8 : 0 Orla Jutrosin
Rawia Rawicz 1 : 4 Korona Piaski
Promień Krzywiń 3 : 1 LZS Stare Oborzyska
Płomień Przyprostynia 3 : 1 Orkan Chorzemin
Lipno Stęszew 0 : 2 Kania Gostyń
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne 1 : 0 GKS Dopiewo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
Korona Piaski 1 : 4 Promień Krzywiń
LZS Stare Oborzyska 1 : 2 Pogoń Śmigiel
Kania Gostyń 3 : 1 Płomień Przyprostynia
Pogoń Lwówek 5 : 1 Lipno Stęszew
Grom Plewiska 0 : 2 Rawia Rawicz
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne 6 : 2 Orla Jutrosin
Orkan Chorzemin 1 : 2 PKS Racot
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
Grom Plewiska 3 : 1 Promień Krzywiń
GKS Dopiewo 1 : 0 Rawia Rawicz
Pogoń Lwówek 3 : 0 Płomień Przyprostynia
LZS Stare Oborzyska 3 : 4 Lipno Stęszew
Orkan Chorzemin 3 : 0 Orla Jutrosin
Kania Gostyń 1 : 0 PKS Racot
Korona Piaski 1 : 1 Pogoń Śmigiel
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
GKS Dopiewo 1 : 1 Promień Krzywiń
Pogoń Śmigiel 2 : 1 Grom Plewiska
Orla Jutrosin 1 : 4 Kania Gostyń
Orkan Chorzemin 0 : 0 Akademia Reissa Tarnowo Podgórne
PKS Racot 1 : 2 Pogoń Lwówek
Lipno Stęszew 1 : 0 Korona Piaski
Płomień Przyprostynia 6 : 0 LZS Stare Oborzyska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
GKS Dopiewo 3 : 0 Pogoń Śmigiel
Grom Plewiska 4 : 0 Lipno Stęszew
Pogoń Lwówek 4 : 0 Orla Jutrosin
Korona Piaski 3 : 1 Płomień Przyprostynia
LZS Stare Oborzyska 0 : 1 PKS Racot
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne 2 : 3 Rawia Rawicz
Kania Gostyń 2 : 0 Orkan Chorzemin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
GKS Dopiewo 0 : 1 Lipno Stęszew
Orla Jutrosin 3 : 2 LZS Stare Oborzyska
Kania Gostyń 2 : 0 Akademia Reissa Tarnowo Podgórne
Promień Krzywiń 1 : 2 Rawia Rawicz
Orkan Chorzemin 0 : 5 Pogoń Lwówek
Płomień Przyprostynia 5 : 3 Grom Plewiska
PKS Racot 4 : 1 Korona Piaski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne 2 : 0 Promień Krzywiń
Rawia Rawicz 0 : 2 Pogoń Śmigiel
LZS Stare Oborzyska 1 : 0 Orkan Chorzemin
Grom Plewiska 0 : 2 PKS Racot
Pogoń Lwówek 1 : 1 Kania Gostyń
Korona Piaski 4 : 1 Orla Jutrosin
GKS Dopiewo 2 : 2 Płomień Przyprostynia
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
Pogoń Lwówek 3 : 0 Akademia Reissa Tarnowo Podgórne
Kania Gostyń 2 : 0 LZS Stare Oborzyska
Pogoń Śmigiel 1 : 1 Promień Krzywiń
Orkan Chorzemin 1 : 1 Korona Piaski
Orla Jutrosin 1 : 2 Grom Plewiska
Lipno Stęszew 1 : 0 Rawia Rawicz
PKS Racot 0 : 0 GKS Dopiewo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne 2 : 1 Pogoń Śmigiel
Korona Piaski 1 : 1 Kania Gostyń
Rawia Rawicz 1 : 3 Płomień Przyprostynia
LZS Stare Oborzyska 1 : 1 Pogoń Lwówek
Grom Plewiska 1 : 1 Orkan Chorzemin
GKS Dopiewo 7 : 1 Orla Jutrosin
Promień Krzywiń 1 : 1 Lipno Stęszew
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
Płomień Przyprostynia 6 : 1 Promień Krzywiń
Pogoń Lwówek 5 : 1 Korona Piaski
Orkan Chorzemin 3 : 2 GKS Dopiewo
PKS Racot 3 : 3 Rawia Rawicz
LZS Stare Oborzyska 1 : 0 Akademia Reissa Tarnowo Podgórne
Lipno Stęszew 1 : 0 Pogoń Śmigiel
Kania Gostyń 2 : 1 Grom Plewiska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
Grom Plewiska 2 : 2 Pogoń Lwówek
Pogoń Śmigiel 1 : 2 Płomień Przyprostynia
Rawia Rawicz 5 : 0 Orla Jutrosin
GKS Dopiewo 0 : 4 Kania Gostyń
Korona Piaski 3 : 1 LZS Stare Oborzyska
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne 4 : 0 Lipno Stęszew
Promień Krzywiń 0 : 1 PKS Racot
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
LZS Stare Oborzyska 1 : 5 Grom Plewiska
Pogoń Lwówek 1 : 1 GKS Dopiewo
Korona Piaski 5 : 3 Akademia Reissa Tarnowo Podgórne
Orla Jutrosin 0 : 3 Promień Krzywiń
Orkan Chorzemin 3 : 2 Rawia Rawicz
PKS Racot 2 : 1 Pogoń Śmigiel
Płomień Przyprostynia 8 : 0 Lipno Stęszew
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
Rawia Rawicz 2 : 1 Kania Gostyń
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne 1 : 6 Płomień Przyprostynia
Grom Plewiska 2 : 2 Korona Piaski
Lipno Stęszew 2 : 2 PKS Racot
GKS Dopiewo 4 : 0 LZS Stare Oborzyska
Pogoń Śmigiel 2 : 0 Orla Jutrosin
Promień Krzywiń 2 : 0 Orkan Chorzemin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
Pogoń Lwówek 2 : 0 Rawia Rawicz
Grom Plewiska 3 : 1 Akademia Reissa Tarnowo Podgórne
Orla Jutrosin 2 : 1 Lipno Stęszew
Kania Gostyń 1 : 2 Promień Krzywiń
Korona Piaski 1 : 2 GKS Dopiewo
Orkan Chorzemin 2 : 0 Pogoń Śmigiel
PKS Racot 4 : 1 Płomień Przyprostynia
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
Akademia Reissa Tarnowo Podgórne 2 : 0 PKS Racot
GKS Dopiewo 2 : 0 Grom Plewiska
Lipno Stęszew 1 : 3 Orkan Chorzemin
Rawia Rawicz 4 : 1 LZS Stare Oborzyska
Płomień Przyprostynia 4 : 0 Orla Jutrosin
Promień Krzywiń 0 : 4 Pogoń Lwówek
Pogoń Śmigiel 0 : 1 Kania Gostyń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
LZS Stare Oborzyska 1 : 0 Promień Krzywiń
Orkan Chorzemin 0 : 0 Płomień Przyprostynia
Orla Jutrosin 1 : 6 PKS Racot
Pogoń Lwówek 3 : 1 Pogoń Śmigiel
GKS Dopiewo 6 : 2 Akademia Reissa Tarnowo Podgórne
Korona Piaski 1 : 1 Rawia Rawicz
Kania Gostyń 1 : 4 Lipno Stęszew
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
Rawia Rawicz 1 : 3 Grom Plewiska
Lipno Stęszew 1 : 0 Pogoń Lwówek
Promień Krzywiń 0 : 2 Korona Piaski
PKS Racot 3 : 0 Orkan Chorzemin
Orla Jutrosin 2 : 0 Akademia Reissa Tarnowo Podgórne
Płomień Przyprostynia 1 : 2 Kania Gostyń
Pogoń Śmigiel 5 : 2 LZS Stare Oborzyska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Spotkania

Tabela

Terminarz

KKS Wiara Lecha

Kolejka: 1

Płomień Przyprostynia   :   Patria Buk
Rawia Rawicz   :   GKS Dopiewo
Pogoń Śmigiel   :   Korona Piaski
Promień Krzywiń   :   Grom Plewiska
Orkan Chorzemin   :   Lew Pogorzela
PKS Racot   :   Lipno Stęszew
Krobianka Krobia   :   Kania Gostyń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 266

Liczba odwiedzin łącznie: 24867

Statystyki Szczegółowe

LikeBox

Kalendarium

Social Media